Elektrik panosu; santrallerde üretilen elektrik enerjisinin yaşam alanımızda ihtiyaç duyduğumuz noktaya güvenli şekilde gelmesini sağlayan panolardır. Elektrik dağıtım işleminin yapılabilmesi, tek bir merkez üzerinden güvenilir bir şekilde depolama işleminin de gerçekleştirilebilmesi için elektrik panolarına ihtiyaç duyulmaktadır. 

Aynı zamanda mekanlarda korumalı bir alan oluşturabilmenizi de sağlayan özel üretime sahip ürünler arasında yer almaktadır. Yaşamımızı kolaylaştıran elektriğin güvenle bize ulaşması yaşanabilecek bir çok olumsuz olayın önüne geçmektedir.

Makalemizin devamında elektrik panosu çeşitlerini, fiyatlarını, içerisindeki aksamları ele alacağız.

elektrik-panolari.jpeg

Elektrik Panosu Çeşitleri

Elektrik panoları elektriğin, tesisatın ve binanın yer aldığı sistemlere entegre edilir. Ürünlerin montajının gerçekleştirilebilmesi için profesyonel destek alınması gerekmektedir. Tek ve çok katlı binalarda ufak boyutlu olabilen elektrikli sayaç panoları yer alabilmektedir. Panoların içerisinde merkezi otomatik kesici, sigortalar, elektrik sayaçları, merdiven otomatiği ve zil trafosu gibi aksamlar yer almaktadır.

Elektrik panoları kişiye özel olarak da farklı boyutlarda talep doğrultusunda tasarlanabilmektedir. Standart boyutlarda ve özelliklerde üretilen elektrik panolarının sizler için uyumlu olmadığını düşünüyorsanız sizlere özel çözümler üretebilmemiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Güvenilir kullanım imkanı sunan ve işlevsel özellikleriyle ön plana çıkan modellerimiz uzun yıllar boyunca kullanılabilecek ürünlerdendir.

Elektrik Panosu Fiyatları

Ponis Metal olarak ürünlerimizi dünya kalite standartlarına uyumlu, güvenilir ve işlevsel özelliklere sahip şekilde üretiyoruz . Sitemizde her biri farklı kullanım alanına sahip olan elektrik panosu modelleri arasında her kişinin bütçesine ve ihtiyaçlarına uyum sağlayabilecek en özel modeller mevcuttur.

Elektrik panosu modelleri arasında IT network ve sunucu kabinleri, otomasyon kumanda panoları, duvar tipi elektrik panoları, dikili tip elektrik panoları, makine sac aksamı ve kaporta, sayaç panoları, harici tip şapkalı elektrik panoları ve saha dağıtım elektrik panoları yer almaktadır. Bu modeller aynı zamanda boyutları ve teknik özellikleriyle de birbirinden ayrılabilen özel modellerdendir.

Seçiminizi yaparken istek ve ihtiyaçlarınız ile birlikte bütçenizi de göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Elektrik panosu fiyatları seçilecek olan ürünün üretiminde kullanılan malzemesi, teknik özellikleri, modeli ve boyutlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ponis Metal olarak sizlere sunduğumuz elektrik panosu modelleri arasında bütçenize uyum sağlayabilecek pek çok farklı modele ulaşabilirsiniz.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp