Dikili tip elektrik panoları genel olarak ana dağıtım panoları, otomasyon panoları ve kumanda panoları olarak tasarlanmaktadır. Pek çok farklı amaç için kullanıma uygun olan dikili tip elektrik panolarında yer alan sac kalınlıkları genellikle 1,5 mm ve 2 mm olarak dikkat çekmektedir. Bu ölçüler, panonun ölçülerine ve müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 

Dikili Tip Elektrik Panoları Hangi Alanlarda Kullanılır?

 

Panoların içerisine daha fazla malzeme konulmasından, panoyu daha güvenilir hale getirilmesine kadar olan ayrıntılar kişiye özel olarak belirlenebilmektedir. Dikili tip elektrik panoları hastane, okul, konut, AVM, havalimanı, fabrikalar ve tersaneler de yaygın olarak kullanılmaktadır. Elektriğin yoğun olarak tüketildiği hemen hemen her alana uygun olan dikili tip elektrik panoları ayrıca aydınlatma ve makine olan yerlerde de tercih edilmektedir.

Endüstriyel pano modüler gövde yapısına sahip olabilecek şekilde de üretilen dikili tip elektrik panolarının kapakları, taşıyıcı bağlantı elemanları ve direkleriyle yatay bağlantı parçaları galvaniz sac malzemeden de üretilebilmektedir. Dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan ürünler çevresel faktörlere karşı da ekstra dayanıklıdır.

 

Dikili Tip Elektrik Panosu Fiyatları

 

Dikili tip elektrik panosu fiyatları seçeceğiniz ürünün modeline, teknik özelliklerine ve üretiminde kullanılan malzemesine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Her biri farklı kullanım alanına hitap edebilen dikili tip elektrik panolarını doğru şekilde seçtiğiniz takdirde uzun yıllar boyunca sizler de kullanmaya devam edebilirsiniz.

Dikili tip olarak tasarlanan elektrik panoları dışarıdan yağmur, çamur, kar, toz veya toprak girmesine imkan tanımazlar. Panolar bu tür sorunlara karşı ekstra dayanıklı olabilecek şekilde imal edilir ve üzerinde de özel koruyucu maddeler yer alır. Ürünler arasından seçim yapacağınız zaman kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Kullanım alanlarınıza ve bütçenize uygun olan doğru ürünleri seçtikten sonra farklı mekanlarda dikili tip elektrik panosu modellerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kolay bir şekilde monte edilebilen ve doğru monte edildiği takdirde uzun süre boyunca ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeyen ürünler ile çalışmalarınıza hız kazandırabilir ve daha güvenilir hale getirebilirsiniz.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp