Elektrik enerjisinin kullanıldığı alanlarda enerji ölçümünün yapılması ve güvenliğin en üst seviyelerde sağlanması gerekmektedir. Bu tür durumları kontrol edebilmek için ise elektrik sayaç panoları kullanılmalıdır. Detaylı bir şekilde bilgi alabilmenizi sağlayan sayaç panoları elektrik gücünün türüne göre dizayn edilmektedir. Monofaza ve trifaze sayaçlara uygun olarak tasarlanan sayaç panoları sıva üstü ve sıva altı olarak farklı şekillerde üretilmektedir.

Elektrik tüketiminin gözlenmesi işleminin yanı sıra su sayaçları, sigorta kutuları, bina içi merdiven otomatiği sigortalarının konumlarına uygun olarak da sayaç panoları üretilebilmektedir. 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanan sayaç panosu modelleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun olabilecek pek çok farklı seçenek yer almaktadır.

 

Sayaç Panosu Fiyatları

 

Her biri farklı kullanım alanına sahip olan sayaç panolarını seçerken bütçenizi de göz önünde bulundurmanız gerekebilir. Sayaç panosu fiyatları arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek farklı türdeki fiyat seçenekleri yer almaktadır. Ponis Pano olarak sizlere özel bir şekilde sunduğumuz sayaç panoları ekonomik fiyat seçenekleriyle ve işlevsel özellikleriyle dikkat çekmektedir.

Çevresel faktörlere karşı dayanıklı olan sayaç panosu modellerini doğru şekilde seçtikten ve monte ettikten sonra uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Mekanlarınıza ve sistemlerinize uyum sağlayabilecek sayaç panolarının fiyatları ve teknik özellikleriyle ilgili ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp