Ürün Açıklaması

Ana şebekeden iletilen enerjiyi TEDAŞ Şartnamesine uygun olarak ilgili dağıtım noktalarına ulaştıran panolara saha dağıtım elektrik panosu adı verilmektedir. Saha dağıtım elektrik panoları Tip-1, Tip-2 ve TİP3 olarak üç ayrı şekilde üretilmektedir. Galvanizli saclardan üretilen ürünlerin dış yüzeylerinde elektrostatik boya malzemesi bulunmaktadır. Elektrostatik boyalar ürünlerin daha dayanıklı olabilmesini sağlarken aynı zamanda çevresel faktörlere karşı da daha dayanıklı olabilmesini sağlar.

Yağışlı havalar, darbeler ve çizilmelere karşı dayanıklı olan saha dağıtım panoları cam elyaf takviyeli polyester tipi malzemelerle de desteklenmektedir. Otoban aydınlatması, marinalar, raylı sistem ve TEDAŞ tipi uygulamalar için farklı boyutlarda ve değişik tiplerde ürünler tasarlanabilmektedir.

 

Saha Dağıtım Elektrik Panosu Modelleri Nelerdir?

 

Dahili ve harici kullanımlar için uygun olan saha dağıtım elektrik panoları alevi iletmeyen ve kendinden dayanıklı malzemeler ile üretilir. Ürünler aynı zamanda UV ışınlarına karşı da dayanıklıdır. Sahalardaki primer ekipmanlardan gelen bütün verilerin ilk toplandığı panolar saha dağıtım elektrik panolarıdır. Aynı zamanda kumanda odası ve şalt sahası arasında da saha dağıtım panoları köprü görevi üstlenmektedir.

Akredite laboratuvarlarda test edildikten sonra sizlere sunulan bu ürünler uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı ürünlerdir. Alçak Gerilim Saha Dağıtım Kutuları Teknik Şartnamesi’ne uygun olabilecek şekilde dizayn edilen saha dağıtım elektrik panoları olumsuz hava koşullarına karşı yüksek dayanıma sahiptir.

Farklı renk seçenekleri de olan saha dağıtım elektrik panosu asit ve bazlara karşı da tam koruma sağlar. Kimyasal dayanımı yüksek olan ve işlevsel özellikleriyle dikkat çeken saha dağıtım elektrik panoları, elektrik iletmeyen yalıtkan özelliklere sahiptir. Rutubet ve nem barındırmayan ürünler rutubet ve nem de barındırmamaktadır.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp