pano-ici-aksesuarlar.png

Elektrik dağıtım aşamasında gerekli olan tüm uygulamanın bir tek merkez içinde güvenilir bir şekilde depolanmasını sağlayan ürüne elektrik panosu denmektedir. Bu panoların üretimi, firmamızın dünya kalite standartlarındaki ürünleri ile vücut bulmaktadır. Pano içi aksesuarlar ise üretimde en çok dikkat edilmesi gereken detaylardan biridir. Bu parçaların dayanıklı ve kaliteli olması gerekliliği, işlevsellik yönünden önemli bir yere sahiptir. Firmamız bu konuda titiz çalışmalarıyla başarılı faaliyetlere imza atmaktadır.

Elektrik Panosu Çeşitleri

Elektrik panoları, her projeye ve kullanım alanlarına göre sektörel değişiklik göstermektedir. Dikili ve duvar tipi olarak kategorilendirilen elektrik panoları, yapım aşamasında yer almaktadır. Üretim malzemesine göre değişen panolar arasında ise sac ve polyester panolar yer almaktadır. Aralarındaki fark; polyester panoların boya ve bakım gerektirmediğidir. Üstelik rutubet, toz ve darbe gibi olumsuz çevre koşullarından etkilenmeme özelliğini de bünyesinde barındırmaktadır. Bir panonun kalitesi, üretim aşamasında kullanılan aksesuarların malzemesiyle de yakından ilgilidir. Pano içi aksesuarlar arasında yer alan menteşe ve kilitler, tüm elektrik panolarında var olmakla birlikte, firmamız kalitesinde sizlere sunulmaktadır. Menteşeler kendi arasında pano kapak menteşesi, yaprak menteşe, kenar menteşe, gizli menteşe ve geçme menteşe olarak sınıflandırılmaktadır. Pano çeşitlerinde yer alan dağım ve şantiye panoları dahil olmak üzere her birinde bu aksesuarlar kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra kilitler de en önemli detaylardan biridir. Çeşitleri ise; silindir kelebek, silindir mandallı, kabin, trafo, pano kapak, yaylı pano, asma, ve kollu pano kilitlerinden oluşmakla birlikte her projeye göre kullanım alanı odağında değişiklik göstermektedir.

Ponis Metal'de Yer Alan Pano İçi Aksesuarların Kalitesi

Pano içi aksesuarlar, menteşeler ve kilitlerden oluşmaktadır. Uygulanan proje ve kullanım alanına göre değişiklik gösteren panolar, bünyesinde barındırdığı aksesuarlar yönüyle de farklılık içermektedir. Firmamız, elektrik panosu üretiminde olduğu gibi, pano içi aksesuarlarda da dünya kalite standartlarında üretim gerçekleştirmektedir. Her ihtiyacınıza yanıt bulan ürünleri ile %100 memnuniyeti garanti etmektedir. 1.sınıf malzemelerden ürettiği ürünlerinde, uzun yıllar kullanım avantajını da beraberinde getirmektedir. Üstelik kişiye özel tasarladığı ürünlerinde, sektöre göre üretimi de baz almaktadır. Siz de ihtiyacınız olan elektrik pano ve aksesuarları, Ponis Metal kalitesi ile deneyimleyebilirsiniz.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp