Taşıma arabaları, Endüstriyel alanlarda güvenle kullanılan sağlam ve yüksek işlevli dolap türevleridir. Üretim özellikleri bakımından iş ve amaca uygun taşıma arabası seçilerek kullanılmaktadır.

Genellikle ağır hizmet ortamlarında araç gereç taşıma ve muhafaza etmekte kullanılmaktadır. Alet taşıma platformu olarak tanımlanabilen dolap sistemleri düzen ve güvenlik sistemi olarak büyük kolaylık sağlamaktadır.

tasima-arabasi-01.jpeg

Taşıma Arabası Nedir?

Endüstriyel alanlarda kullanılan ve aletlerin sınıflandırılarak korunması ve taşınmasına yarayan Platform’ dur. Genel olarak alet- takım arabası olarak ifade edilmektedir. Teknik ekip için gerekli olan tüm aletleri bir arada tutabilmek ve gerektiğinden kullanılmasını sağlayabilen araçlardır.

Tekerlekli oluşu ve taşıma işlemini sırasında dağılma ve dökülmeyi önleyebilmek amacıyla tasarlanmış bulunmaktadır. Endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılan taşıma arabaları özel amaçlarla da kullanılabilmektedir.

Zira alet çantası görevini üstelenerek metal araç gereçlerin elde taşınması yerine kolaylıkla taşınmasını sağlamaktadır. Alet güvenliği ve taşıma kolaylığı yanında taşıma arabası kullanıcı sağlığının da güvencesi olmaktadır.

Taşıma Arabasının Üretimde Kullanımı

Üretim özelliği bakımından alet güvenliği ve koruması sağlayan taşıma arabaları geniş kullanım alanına sahiptir. Üretim alanlarında alet özelliklerine bağlı olarak çekmeceli veya raflı tercih yapılabilmektedir. Taşıma arabalarının üretimdeki yeri tartışılmayacak kadar büyüktür. Alet aramakla zaman kaybını önlemekte ve kullanıcıya düzen sağlamaktadır.

Alet taşıma arabası kullanım alanları üretim tesisleri ve özel amaçlı olarak kullanılabilmektedir. Arabalar ağır yüklerin taşınmasını ve korunmasını sağlamaktadır. Alet özelliğine göre çekmeceli ve raflı sistemleri bulunmaktadır. Genel tasarımı alt tablası, ayakları, kapak ve çekmeli olarak üretilmektedir.

Takım çantası olarak tanımlanan alet kutularının gelişmiş versiyonu olarak büyük kolaylık sağlamaktadır. El aletleri olarak tanımlanan metal aksamlı ürünler yüksek ağırlıklı aletlerdir. Ve birden fazlası aynı işte kullanılabilmektedir. Orta sanayi tipi ürün olarak tanımlanarak teknik ekibe hizmet sunmaktadır. Bu nedenle takım arabası kullanımı büyük kolaylık sağlamaktadır.

Taşıma Arabası Avantajları Nelerdir?

Alet güvenliği ve taşıma kolaylığı sağlayan taşıma arabaları tekerlekli ve tutma aparatı sayesinde kolaylıkla taşınabilmektedir. Endüstriyel alanlarda makine bakımcıları, teknik ekipler tarafından kullanılmaktadır.

Yüksek ağırlıklı aletlerin kolaylıkla yer değiştirebilmesini sağlamaktadır. Kullanıcıya büyük avantajlar sunması bakımından ilk tercih ürünleri olabilmektedir.

Taşıma arabası avantajları;

  • Metal aletlerin tasnifi ve güvenliğini sağlamak.
  • Bulunduğu alanda dağınıklığı ortadan kaldırmak
  • Kullanıcıya zaman kazandırmak, hangi aletin nerede olduğunu aramak yerine hepsini el altında bulundurmak.
  • Uygun fiyata yüksek kalite taşıma arabasına sahip olmak.
  • Kapaklı, raflı ve çekmeceli seçme olanağı vererek ihtiyacı tam olarak karşılamak.
  • İş kolaylaştırma ve alet güvenliği sağlaması bakımından büyük avantajları bulunmaktadır.

Taşıma Arabası Tasarımı

Üretim teknolojisi ve tasarımı bakımından pek çok detaya dikkat edilmektedir. Taşıma arabaları çeşitli tasarım özellikleriyle üretilerek kullanıma sunulmaktadır. Dolaplı, tek çekmeceli, raflı ve dolaplı 5 çekmeceli modelleri bulunmaktadır. Elektrostatik toz boyalı ve tekerlekli olarak üretilmektedir.

Metal kapak açılma önleyici mandallı olarak üretilmektedir. Çekmeceler taşınması gereken alet özelliklerine göre ölçeklendirilmektedir. Tekerlekler orta sanayi tipi özelliklerle kullanılmaktadır. 1 adet frenli ayak, 1 adet sarhoş, 2 adet sabit ayak kullanılarak yüksek güvenlik sağlanmaktadır.

Çekmece ölçüleri ve derinlikleri de kullanım amacına uygun olarak tasarlanmaktadır. Taşıma amaçlı arabaların faklı model ve işlevleri bulunmaktadır. Aletlerin düzenli şekilde taşınması büyük kolaylık olarak kullanıcıya hizmet vermektedir.

Taşıma Arabası Nerden Temin Edilir?

Taşıma arabaları kolaylıkla temin edilebilmektedir. E ticaret sistemi sayesinde günün her saati taşıma arabası seçimi yapılarak sipariş verilebilmektedir. Taşıma arabası ihtiyaç sahipleri 7/24 Ponis Metal internet sitesini ziyaret ederek sipariş verebilmektedir.

Siparişler en kısa sürede firma güvencesiyle adrese ulaştırılarak kullanıma sunulmaktadır. Üretici ve tedarikçi olarak sektöre yüksek kalite taşıma arabalarını kullanıma sunmaktadır. Aynı zamanda uzun ömürlü, sağlam metalden üretilen taşıma arabalarıyla düzen sağlamaktadır.

Taşıma arabası temin etmek isteyenler zaman sınırsız Ponis Metal internet sitesinden seçim yaparak sahip olabilmektedir. Seçilen taşıma arabaları için sipariş oluşturularak firma güvencesiyle adrese teslim alınabilmektedir. Uzun yıllar güvenle alet taşıma kolaylığından faydalanılabilmektedir.

Neden Taşıma Arabası Kullanılmalı?

Endüstriyel ortamlarda teknikerler tarafından kullanılması gereken pek çok alet bulunmaktadır. Metal ve yüksek ağırlıklı ürünler olarak elde taşınmaları da oldukça zor ürünlerdir. Bu nedenle taşıma arabası kullanılması gerekmektedir.

Kullanıcı sağlığı ve alet düzeni bakımından taşıma arabası büyük kolaylık sağlamaktadır. Ağır yükleri taşıma güçlüğü nedeniyle sakatlanmaların önüne geçmek için taşıma arabası kullanılmalıdır. Ayrıca taşıma arabası tasarımı sayesinde her alet uygun yerde muhafaza edileceğinden düzen oluşturmaktadır.

Kullanım kolaylığı, taşıma kolaylığı ve alet güvenliğinin garantisi olarak taşıma arabası kullanılması önerilmektedir. İnternet erişimi sağlanarak günün her saati taşıma arabası siparişi oluşturulabilmektedir. Siparişler firma güvencesiyle kullanıcıya ulaştırılmaktadır.

Ağır Hizmet Ortamı Taşıma Arabası

Ağır hizmet ortamı olarak bilinen üretim tesislerinde yüksek ağırlıklı aletler kullanılmaktadır. Dolayısıyla işletme içinde dahi taşınması büyük zahmet vermektedir hatta taşınamayacak ağırlıktadır. Taşıma arabalarının tasarım ve üretim amacı bu alanlarda kullanıcının işini kolaylaştırmaktır.

Aletlerin düzeni ve aradığı her şeyin kendine ait yeri olması ayrıca görsel olarak düzen kazandırmaktadır. Ağır hizmet ortamı olarak tanımlanan üretim tesislerinde uzman ve alet güvenliğini sağlayan taşıma arabaları ihtiyaca uygun olarak seçilmektedir.

Çekmeceli, raflı ve dolaplı olarak üretilerek her alet için uygun bölüm bulunmaktadır. Ayrıca taşıma kolaylığı sağlayan arabalar, tekerlek sabitleme özelliği ve kapak güvenliği düşünülerek üretilmektedir.

Ağırlığı ve kütlesi bakımından aletlerin taşınması güçlük yaratmaktadır. Bu noktada taşıma arabası kullanımı büyük güven vermektedir. Hem aletlerin düzenli olarak yerleştirilmesi, arandığında kolaylıkla bulunması sağlanmakta hem de taşıyanın sağlığı güvenceye alınmaktadır.

Taşıma Arabası Fiyatları

Taşıma arabaları, sektöre sunulan yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerdir. Raflı, dolaplı ve çekmeceli modelleriyle her alanda kolaylık sağlamaktadır. Her çekmecenin taşıma kapasitesi 40 kg olarak tasarlanmış olup farklı derinlikte üretilmektedir. Raf sistemi, tutma yeri ve dolap kapaklarının emniyetli oluşu kullanım kolaylığı vermektedir.

Alet arabaları olarak tanımlanan taşıma arabaları kullanıcıya büyük avantajlar sunmaktadır. Taşıma arabası fiyatları üretici firma tarafından en düşükten yansıtılmaktadır. Yüksek kalite üretim özelliği bulunan tüm ürünlerini kullanıcıya ekonomik olarak sunmaktadır.

Kullanıcıya ürün satışı öncesi ve sonrasında hizmet vermeye devam etmektedir. Uzman ekibi güvenle servis bakım hizmeti vererek müşteri memnuniyeti kazanmaktadır. Taşıma arabası ihtiyaç sahipleri için 7/24 teknik destek ve ürün siparişi verilebilmektedir. Kullanıcılar uzun ömürlü ve sağlam taşıma arabasından faydalanabilmektedir.

Ponis Metal, taşıma arabası ve metal aksamlı pek çok ürünün üretici ve tasarımcısı olarak çalışmaktadır. Kendi sektörünün öncüsü olarak çalışmakta ve yüksek kalite ürünleriyle farkını kanıtlamaktadır. Pek çok iş alanına dolap, taşıma arabası, panolar, klima santralleri gibi çok işlevli ürün tedariki sağlamaktadır.

Ayrıca filtreler, fanlar, pano Termostatı ve pano aksesuarlarıyla büyük kolaylıklar sunmaktadır. Uzun ömürlü, doğa dostu sürdürülebilir özellikli ürünleri çok amaçlı olarak hizmet vermektedir. Uzun yılların sektör tecrübesi, profesyonel tasarım ve üretim ekibiyle yoluna devam etmektedir.

Ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretimleriyle ürün tedarik sınırlarını da genişletmektedir. Müşteri memnuniyeti önceliği olarak çalışan Ponis Metal uzun yılların güveniyle yoluna devam etmektedir.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp