Elektrik panoları, elektriğin dağıtılması, tek bir merkezden depolama işleminin gerçekleştirilebilmesi ve güvenilir bir şekilde tüm işlemlerin akışının sağlanabilmesi için son derece önemlidir. Elektrik panolarının işlevsel özelliklerini sergileyebilmesi ve mekanlardaki ihtiyaçlara doğru şekilde çözüm üretebilmesi için ise pano aksesuarlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Pano Aksesuarları Nelerdir?

Pano aksesuarları arasında farklı ihtiyaçlar için uygun olabilecek menteşeler ve kilitler yer almaktadır. Bu ürünlerin kullanımı panolardan daha yüksek verimlilik elde edilebilmesi için son derece önemlidir. Menteşe modelleri arasında pano kapak menteşesi, yaprak menteşe, kenar menteşe, gizli menteşe ve geçme menteşe gibi modeller yer almaktadır. Menteşeler panoların açılıp kapanabilen bölgelerine entegre edilerek kullanılabilmektedir.

Kilitler ise pano aksesuarları arasında yine büyük bir öneme sahip olan ürünler arasında yer almaktadır. Kabin kilitleri, trafo kilitleri, pano kapak kilitleri, yaylı pano kilitleri, asma kilitler, silindir kelebek kilitler, silindir mandallı kilitler ve kollu pano kilitleri gibi pek çok farklı kilit modeline sizler de ürün kataloglarımızdan ulaşabilirsiniz.

Pano Aksesuarları Hangi Panolar ile Uyumludur?

Her biri dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan pano aksesuarları sayesinde kullandığınız panoların daha verimli hale gelmesini sağlarken işlevsel özelliklerinden de daha güvenilir şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Farklı kullanım alanlarına sahip olan ve geniş kullanım alanıyla dikkat çeken pano aksesuarları fiyatları arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek modeller bulunmaktadır.

Pano aksesuarı fiyatları belirlenirken seçeceğiniz ürünün modeli ve teknik özellikleri gibi detaylar göz önünde bulundurulur. Ponis Metal olarak sizlere özel olarak sunduğumuz pano aksesuarları arasında pek çok farklı fiyat seçeneği yer almaktadır. Elektrik tesisatı ve binaların yer aldıkları özel sistemlere entegre edilebilen panolarda kullanabileceğiniz aksesuarlar pek çok farklı pano modeli ile uyumludur.

Panolar arasında IT network ve sunucu kabinleri, otomasyon kumanda panoları, duvar tipi elektrik panoları, dikili tip elektrik panoları, makine sac aksamı ve kaporta ile birlikte sayaç panoları da yer almaktadır. Tüm bu modeller ile birlikte uyumlu olarak kullanabileceğiniz pano aksesuarları uzun ömürlü olarak kullanılabilecek aksesuarlar arasındadır.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp