ponismetal.jpg

Elektrik panoları, elektrik sisteminin bulunduğu her yerde kullanılmaktadır. Bununla birlikte data panoları ise özellikle büyük firmalarda, sunucu ağlarının bulunması gereken yerlerde kullanılmaktadır. Hem elektrik hem de data panoları, sistemin güvenliği ve işlevselliği açısından önemli parçalardır. Endüstriyel alanlarda ise bu panolar için özel tasarımlar gerekebilir.

Elektrik ve data panolarının boyut ve ölçülerinde farklılık olabilir. Bu farklılık tamamen ihtiyaçlara bağlıdır. Kullanıcı sayısı arttıkça panonun boyutunun da büyümesi gerekir. Aynı zamanda panoların yerleştirileceği alan da dizaynı açısından önemli bir faktöre işaret etmektedir. Bu sebeple özel tasarım elektrik panoları ve data panoları önemli bir ihtiyaçtır. Yerleştireceğiniz alanı, kullanım biçiminizi ve kullanıcı sayısını belirledikten sonra özel tasarım bir elektrik ya da data panosu siparişi verebilirsiniz. Bu sayede çok daha işlevsel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Ponis Metal, özel tasarım elektrik ve data panolarını tam da istediğiniz şekilde ve boyutta tasarlamaktadır. İhtiyacınızı belirtmeniz halinde, uzman bir mühendis kadrosu, sizin için ideal seçenekleri sunacaktır. Bu sayede elektrik ve data sisteminizi güvene alabileceğiniz, size özel panoların sahibi olabilirsiniz.

Özel Tasarım Elektrik Panoları

Elektrik panoları, özellikle endüstriyel alanların vazgeçilmezidir. Bu panolar farklı tasarımlara sahip olabilirler. Plastik panolar, otomasyon kumanda panoları, duvar tipi panolar, dikili tip panolar, sayaç panoları, harici tip şapkalı panolar, saha dağıtım elektrik panoları bu tasarımlardan yalnızca bazılarıdır. Her bir tasarım farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra her bir tasarım farklı ebat ve ölçülere sahip olabilir.

Özel tasarım elektrik panoları sayesinde tam olarak ihtiyaç duyduğunuz dizayna ve işlevsel ürüne sahip olabilirsiniz. Hazır tasarımlar birçok zaman tam olarak ihtiyacınızı görmeyecektir. Hazır panolar, ihtiyaçlarınıza cevap olmak konusunda yetersiz kalabilirler. Bu panoların boyutları da gereğinden büyük ya da küçük olabilir. Özel tasarım elektrik panoları ise tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanır. Bu sayede tam olarak istediğiniz tip bir panoya sahip olmanız mümkündür.

Özel tasarım bir elektrik ya da data panosuna sahip olmanız hem yerden kazanmanıza yardım ederken, hem de sistemleri daha işlevsel kullanmanıza olanak sağlayacaktır.

Özel Tasarım Data Panoları

Data panoları, özellikle çok fazla bilgisayar kullanılması gereken yerlerde tercih edilmektedir. Bu panolar; ağ dağıtım kabinleri, network sunucu kabinleri ya da dağıtıcı rock kabinleri şeklinde tasarlanmaktadır. Her bir tasarımın kendine özgü işleyişi vardır. Bu sebeple ihtiyaçlarınızı doğru belirlemeniz gerekir.

Özel tasarım data panoları sayesinde, tam olarak ihtiyacınız olan kabine kavuşabilirsiniz. Data panoları güvenlik açısından son derece önemlidir. Hem darbe hem de toz gibi zararlı partikülleri önlemesi açısından data panoları yaygın olarak kullanılmaktadır. Bununla birlikte özel tasarım bir data panosu, firmanıza çok daha fazla avantaj sağlayacaktır. Özel dizaynlara ve ebatlara sahip olan tasarım panolar sayesinde, ihtiyacınıza uygun şekilde ürünlere sahip olabilirsiniz. Bu durum maliyetler açısından da size avantaj sağlayacaktır.

Özel Tasarım Elektrik ve Data Pano Fiyatları

Özel tasarım elektrik ve data panoları size birçok avantaj sağlayacaktır. Bununla birlikte bu avantajlara kavuşabilmeniz ancak doğru bir imalat süreciyle mümkün olacaktır. Doğru tasarım, doğru ekip, doğru malzeme ve doğru cihazlar ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ürünlerin ortaya çıkması açısından önemlidir.

Ponis Metal bu açıdan tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Teknolojinin son ürünü olan CNC makineleri, farklı kesim teknikleri, deneyimli bir mühendis ekibi ve profesyonel çalışanlar sayesinde dilediğiniz gibi bir özel tasarım elektrik ve data panosuna sahip olabilirsiniz. Bu tasarımlara sahip olabilmek adına bizimle hemen iletişime geçerek, detaylı bilgiye kavuşabilirsiniz.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp