Güvenli ve temiz malzeme dolabı, kullanıcıya büyük kolaylık sağlar. İş ortamlarında gereksinim duyulan malzeme dolapları çok işlevli ürünlerdir. Her amaca uygun, pastan, nemden etkilenmeyen özellikli ürünlerdir.

Metal gövdesi, elektrostatik boyasıyla uzun yıllar güvenle kullanılarak tüm malzemelerin güvende olmasını sağlamaktadır. Malzeme dolabı seçimi yaparken firma güvencesinin ön planda tutulması gerekmektedir.

cabinet.jpg

Malzeme Dolabı Nedir?

Malzeme dolabı, firmalar ve iş yerlerinde ve ofis ortamlarında malzemelerin düzeni ve güvenliği için kullanılan kapalı dolaplardır. Raflı, çekmeceli, sürgülü gibi farklı tasarımlarla üretilerek kullanıma sunulmaktadır.

Malzeme dolabı olarak kullanılan çok işlevli ürünler sağlam ve dönüşebilir metallerden üretilmektedir. Birbirinden farklı tasarımlarla geliştirilen dolaplar her amaca uygun olabilmektedir. Tüm ürünler tasarım uzmanları tarafından amaca uygun olarak geliştirilmektedir.

Malzeme dolabı olarak ifade edilen kapalı kutular, çok işlevli ürünlerdir. Üretici firma güvencesiyle uygun fiyata temin edilerek uzun yıllar kullanılabilmektedir. Üçlü, dörtlü raflı, panolu ve avadanlıklı olarak farklı tasarımlarla kullanıma sunulmaktadır.

Malzeme dolapları kullanıcı isteğine bağlı olarak renk seçenekli, kapaklı- sürgü sistemli olarak tercih edilebilmektedir. Dolaplar, şık modelleri ve son moda renkleriyle bulunduğu alanda dekoratif olarak da zarafet sunmaktadır.

Güvenli ve Temiz Malzeme Dolapları

Ponis Metal ürünleri arasında bulunan malzeme dolapları kullanıcı zevk ve ihtiyacına göre üretilmektedir. Her iş alanında güvenle kullanılabilecek özellikte malzeme dolabı modelleri bulunmaktadır. Dosya dolabı, klasör dolabı, soyunma ve arşiv dolabı gibi farklı amaçlara cevap verebilmek amacıyla üretilmektedir.

Kullanım amacına uygun olarak açılır kapaklı, dar alanlar için sürgülü kapaklı dolap seçimi yapılabilmektedir. Firmaya özel renk ve tasarımda malzeme dolapları temin edilebilmektedir. Malzeme dolaplarının içerisine çekmece ya da raf sistemi yapılabilmektedir. Ayrıca kilitli ve şifreli çekmece ya da dolap kapakları üretilebilmektedir.

Ayrıca takım dolabı olarak üretilen avadanlıklı ve panolu dolap siparişi verilerek adrese teslim alınabilmektedir. Panolu dolaplar, kullanıcının aradığı alet ve malzemeyi kolayca bulabilmesi amacıyla sunulmaktadır. Tüm aletler pano üzerine konumlandırılarak derli toplu muhafaza edilebilmektedir.

Sağlam Malzeme Dolabı Özellikleri

Malzeme dolapları, 1. Sınıf dkp sac levhalardan üretilmektedir. Çelik Konstrüksiyonlu, Pleksi kapıları camlı olarak üretilerek kullanıma sunulmaktadır. Kullanıcı ihtiyacına göre çok raflı, az raflı ya da panolu olarak üretilmektedir. Günün her saati Ponis Metal sitesi ziyaret edilerek ekonomik fiyatlı çok amaçlı malzeme dolabı siparişi verilebilmektedir.

Siparişler firma güvencesiyle en kısa sürede adrese teslim edilmektedir. Özel amaçlara uygun olarak tasarlanan dolaplarda etiket bölmesi sayesinde kolaylıkla neyin nerede olduğu bulunabilmektedir. Dolaplar elektrostatik toz boya ile isteğe bağlı olarak renklendirilmektedir.

Kullanıcı ihtiyacına uygun olarak raf aralığı değiştirilebilmektedir. Bütün malzeme dolabı kapıları gömme tutamaklı ve krom kilitli olarak üretilmektedir. Kapılar geniş açılımlı ya da sürgülü, yere sabitleme takozları bulunmaktadır.

Malzeme Dolabı Özellikleri

Çalışma ortamlarında muhafaza edilmesi gereken pek çok evrak ve ürün bulunmaktadır. Bu nedenle malzeme dolabı ihtiyacı doğmaktadır. Çok amaçlı olarak üretilen ve isteğe bağlı olarak özelleştirilebilen malzeme dolaplarına uygun fiyata sahip olunabilmektedir. Malzeme dolapları özellikleri;

 • Sağlam ve güvenli 6112 kalite sac levhalardan üretilmesi,
 • Çelik Konstrüksiyonlu olarak ekstra dayanımın artırılması,
 • Uygun fiyata yüksek kalite ürüne sahip olunabilmesi,
 • Bulunduğu ortamda düzen sağlaması,
 • 180 derece açılır kapakları,
 • Kullanıma uygun olarak sürgü kapılı dolap seçimi,
 • Emin korumalı takoz ayaklı olması,
 • 60 kg kadar yük taşıma kapasitesi bulunması gibi kullanıcıya pek çok avantajlar kazandırmaktadır.

Dolap Seçiminde Göz Önünde Bulunması Gereken Detaylar

Firmalarda malzeme dolabı seçimi büyük önem taşımaktadır. Öncelikle dolabın hangi amaçla kullanılacağı ve ne kadar alan bulunduğu göz önüne alınmalıdır. Daha sonra malzeme dolabının nereden temin edileceğine dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu konuda en doğru adres Ponis Metal olarak önerilmektedir.

Firma üretiminde bulunan bir birinden güzel tasarımlı dolap seçimi yapılabilmektedir. Sağlam yapıları, kapılı ve sürgülü seçenekleri ve panolu ve avadanlıklı dolap modelleri bulunmaktadır. Kullanım alan ölçüsü ve ihtiyaca en uygun model dolaplar güvenle tercih edilmektedir.

Dolap seçiminde göz önünde bulundurulması gereken detaylar arasında ilk sırayı firma güvencesi almaktadır. Ürün satışı öncesi ve sonrasında destek alınabilecek profesyonellerle çalışarak beklenen sonuç alınabilmektedir. Bu nedenle Ponis Metal ürünleri güvenle seçilmektedir.

Malzeme Dolabı Çeşitleri

Malzeme dolapları, farklı model ve tasarımlarla kullanıcı beğenisine sunulmaktadır. Günün her saati iletişim kurarak malzeme dolap seçimi yapılabilmektedir. Şık ve modern tasarımlar, işletmeye uygun renk ve model tercihi yapılarak sipariş oluşturulabilmektedir.

Malzeme dolapları iş ortamlarında yer alır ve müşteri memnuniyeti kazanan ürünlerdir. Çünkü modern ve zarif tasarım ürünleri her amaca ve kullanıcı zevkine uygun tercihlerle sunulmaktadır. Malzeme dolabı çeşitleri;

 • Dosya dolabı,
 • Arşiv dolabı,
 • Takım dolabı,
 • Soyunma dolabı,
 • Klasör dolabı 
 • Keson

Malzeme Dolabı Tasarımı

Malzeme dolapları, güncel ihtiyaçlara göre tasarlanarak üretilmektedir. Üretici güvencesi ve kullanıcı gereksinimi daima göz önünde bulundurulmaktadır. Profesyonel tasarım uzmanları tarafından yapılan örnekler onay aldıktan sonra üretime geçilmektedir. Çok amaçlı ürünler olarak malzeme dolapları bulunduğu alanda yer tasarrufu kazandırmaktadır.

Ayrıca etiket bölmesi sayesinde hangi ürünün hangi bölümde olduğu görülmektedir. Malzeme dolabı tasarımları şık ve modern çizgilerle geliştirilmektedir. Kullanıcı zevk ve ihtiyacı yanında kullanım alanına da uyması gerekmektedir. Bu nedenle kullanım yeri ölçülerine göre dolap seçimi yapılması gerekmektedir.

Sahip olduğu ileri teknoloji donanımları, alanında profesyonel mühendisleriyle çalışmaktadır. Üretimlerinde müşteri memnuniyeti kazanabilmeyi ön planda tutarak hedefe uygun fiyat yüksek kalite üretimi almaktadır.

İş hacmi ve firma güvencesinin ürün kalitesine bağlı olduğu inancıyla daima ürün ve malzeme kalitesini yükseltmektedir. Gelecek hedefi vizyoner bakış açısıyla evrensel alanda ilerleyebilmektir. Sıklıkla tercih edilen malzeme dolapları konusunda da söz sahibi olarak yoluna devam etmektedir.

Malzeme Dolabı Ne İşe Yarar?

Malzeme dolapları çok işlevli ürünler olarak bilinmektedir. Kullanım amacı ve yerine göre seçilerek maksimum verim alınabilmektedir. Tercih edilen malzeme dolabı sağlam ve güvenli ihtiyaç ürünleridir. Dolaplar genellikle birinci kalite sacdan üretilmekte ve iş yerlerinde kullanılmaktadır. Evrak, dosya, malzeme ve arşiv amaçlı olarak kullanılabilmektedir.

Kullanım amacına uygun olarak tasarlanan malzeme dolapları son Trend tasarım ürünleri olarak beğeniye sunulmaktadır. Güvenli çelik konstrüksiyon özelliği, isteğe bağlı olarak ayarlanabilen rafları ve gömme tutamaklı kapılı olarak üretilmektedir. Firmalar, okullar, hastaneler ve farklı çalışma ortamlarında malzeme dolapları kullanılmaktadır.

Malzeme dolabı, her işe yarayan çok amaçlı kapalı ve korunaklı ürünlere denmektedir. Malzeme dolabı fiyatları kullanıcıya en düşükten yansıtılmaktadır. Ponis Metal ürünleri seçerek beklenen kaliteye sahip olunabilmektedir. Uygun fiyata çok amaçlı malzeme dolabı sahibi olunarak uzun yıllar güvenle kullanılabilmektedir.

 Ponis Metal düşük fiyata yüksek kalite malzeme dolaplarını kullanıma sunmaktadır. İhtiyaç sahipleri 7/24 iletişim kurarak güvenli ödeme ve kredi kartına taksitle dolap siparişi oluşturabilmektedir. Sipariş ürünleri en kısa sürede firma garantisiyle adrese teslim edilerek kullanıma sunulmaktadır.

Ponis Metal, üretici firma olarak çalışmaktadır. Türkiye ve dünya standartlarında dolap ve panolar üretmektedir. Üretim bandında bulunan yüksek kalite dolap ve panolarla uzun yıllardır sektöre hizmet sunmaktadır.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp