Malzeme ve takım dolabı ofislerin, atölye ve fabrikaların olmazsa olmaz parçalarından biridir. Çelik takım dolapları, farklı modellerden tasarlanır ve iş yerinde yer alan el aletleri, evrak, belge ve malzemelerin uzun süre boyunca düzgün ve düzenli bir şekilde muhafaza edilmesine olanak tanır.

Malzeme ve takım dolabı çelik DKP saçtan üretildiğinden yangına karşı son derece dayanıklıdır. Fabrika ve iş yerleri gibi aktif çalışmaların sürdürüldüğü yerlerde takım çantası görevi gören dolap modelleri değerli malzemeleri, evrak ve belgeleri, metal takım ve malzemeleri dolapların içerisinde çok daha güvenli bir hale getirecektir.

Metal yapıya sahip olan takım dolapları çok dayanıklı ve herhangi bir olumsuz duruma karşı dayanıklılık sunar. Takım dolaplarının içerisine malzemelerinizi depolayarak hem onların daha güvenli bir şekilde korunmasını sağlayabilir hem de kaybolma gibi durumların önüne geçebilirsiniz.

Malzeme ve takım dolapları, işlevsel yönüyle kullanıldığı yaşam alanlarının çok daha düzenli bir hale bürünmesini sağlar. Bu ürünler üst düzey kalite standartlarında DKP saçtan imal edilmiştir. Bu sayede uzun ömürlü kullanım konforu sunarak malzemelerinin uzun yıllar sorunsuz şekilde muhafaza edilmesine olanak sağlar.

 

Malzeme ve Takım Dolabı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Malzeme ve takım dolapları çeşitli fonksiyonel özelliklerle üretilen ancak çok fazla yer kaplamayan ürünlerdir. Yatak odası gibi kısıtlı alanlarda bile rahatlıkla kullanılabilir. Takım dolapları çalışma alanlarında, iş yerlerinde malzemelerin depolanması için kullanılabilen bir ürün olduğundan çok daha düzenli bir çalışma ortamı elde etmenizi sağlar. Diğer ürünlerde olduğu gibi bu dolap modellerinde de de monte herhangi bir parça bulunmamaktadır.

Çelik rafa sahip malzeme dolabı, punta kaynak makineleri ile birleştirmektedir. Bu sayede darbelere karşı çok daha sağlam bir hal alır. Metal gövdesi ve sahip olduğu kaynak yapısıyla çelik malzeme dolaplarını uzun yıllar hiçbir problem yaşamadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Tüm malzemelerin bir arada toplanmasına olanak tanıyan takım dolapları yüksek kalitede ve dayanıklı elektrostatik toz boya ile boyandıktan sonra 200 derece sıcaklık ile boya fırınında pişirilmektedir. Bu işlemden dolayı dolabın yüzeyi çizilmeye ve olası problemlere karşı çok daha dayanıklı bir hale gelmektedir.

Malzeme dolaplarının sunduğu en önemli avantaj kilitli olmasıdır. Kilitli olduğundan dolayı içerisinde yer alan belgeler, dosyalar, takım ve el aletleri son derece güvende olmaktadır. Malzeme dolaplarında tercih edilen kilit sistemi 3 farklı noktadan kilit mekanizmasına sahiptir ve gömme kilit sistemi mevcuttur. Anahtarlı kilit ile malzeme dolapları rahatlıkla kilitlenebilir.

İçi dolu takım dolaplarında, çekmeceli modellerde çekmeceler ray sistemine ve teleskopik ray sistemine sahiptir. Bu teleskopik raylar sayesinde, çekmeceleri açmak istediğinizde %100 açılım gösterir. Böylece çekmeceler içinde yer alan tüm malzemelere erişmeniz çok daha kolay bir hal alır. Ponis Metal olarak üst düzey kalite standartları uygulayarak üretmiş olduğumuz malzeme ve takım dolaplarını cazip fiyatlarla sizlere sunmaktayız. İhtiyacınıza yanıt verebilecek özelliklere sahip takım dolap çeşitlerinden size en uygun olan modeli web sitemizi ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

Malzeme ve takım dolapları, kullanıldığı alana göre özel ölçülerde üretilebilir. Kapılar, ebatlar ve ürünün iç dizaynı tamamen kullanıcı talebine göre tasarlanan bu ürünler beklediğiniz tertip ve düzeni sağlamanız için birebirdir. Kullanım amacına ve yerine göre farklı özelliklere sahip şekilde tasarlanan takım dolapları pek çok alternatifle karşınıza çıkar. Bu dolapların ortak özellikleri ise iç haznesinin çok geniş olmasıdır. Ağır malzemeleri muhafaza etmek amacıyla satın alınan malzeme dolapları, bu ağırlıkları sağlıklı bir şekilde taşıyabilmek için son derece dayanıklı şekilde üretilmektedir.

Takım ve malzeme dolapları, bir takım çantasından beklediğiniz düzen performansını sizlere sunabilir. Bu anlamda pek çok seçeneğin yer aldığı dolap modelleri, çeşitlerine göre özellik anlamında farklılık gösterebilir. Ancak genel hatlarıyla hepsi birbirine benzer nitelikler taşımaktadır.

Asma kilit ve kare kor kilit kullanılan ürünlerin hepsi en yüksek kaliteye sahip olan 6112 DKP sacdan, kişisel taleplere göre, özel ebatlarda tasarlanır. Ayrıca elektrostatik boya ve rotil ayak kullanılarak uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım ve direnim elde etmek hedeflenir. Dolabın rengi ise müşteri isteğine göre değişiklik göstermektedir.

Cam ile kaplı olan dolaplarda ise gömme tutamak ve pleksi cam beraberinde kullanılır. Kaynak yapılırken sağlam çelik konstrüksiyonlu oluşu, ürünün dayanıklılığının en önemli ispatıdır. Raf ve çekmece yapımında kalite en ön planda tutulmaktadır. Bunun sebebi bu çekmece ve rafların daha fazla ürünü sorunsuz bir şekilde taşıyabilmesi içindir. Takım dolabının iç kısmında yer alan rafların sayısı, isteğe bağlı değişkenlik göstermektedir. Çekmeceli malzeme dolaplarında teleskopik ray sistemi tercih edilmektedir. Bu raflar ortalama 60 kg’ye kadar yük taşımak için uygundur.

 

Malzeme ve Takım Dolapları Ponis Metal Kalitesinde

 

Malzeme ve takım dolapları, ürünün modeline, ebatına göre fiyat değişkenliği göstermektedir. Dolap ebatı büyüdükçe, çekmece ve raf sayısı arttıkça ve boyasında farklı renk tercih edildiğinde fiyat olarak artış meydana gelmektedir. Ancak tüm malzeme ve takım dolaplarında standart olarak aynı malzeme kullanılmaktadır.

Bu anlamda üründen verimlilik elde etmek ve uzun vadede sorunsuz şekilde malzeme ve el aletlerini dolabın içerisinde muhafaza edebilmek için firma seçimine çok dikkat etmeniz gerekir. Uygun fiyatlı diye tercih ettiğiniz takım dolapları, kaliteli üretilmediğinde birkaç yıl içinde deforme olacak ve bu durum beklediğiniz performansı elde etmenin önüne geçecektir. Dolayısıyla hem zamandan hem nakitten zarar etmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için Ponis Metal kalitesini mutlaka deneyimlemelisiniz. Ponis Metal, müşteri istek ve ihtiyaçlarını son derece özenli analiz eden ve üretimlerini bu analizler doğrultusunda gerçekleştiren profesyonel bir firmadır. Geniş ürün seçeneklerinin yer aldığı web sitemizde yer alan malzeme ve takım dolapları arasından ihtiyacınıza uygun olan modeli seçip, bütçeye uygun fiyat aralıklarda sahip olabilirsiniz.

Müşteri memnuniyet odaklı çalışan ve uzman kadrosuyla her zaman destek veren Ponis Metal uzun zamandır alanın en iyisi olarak bilinmektedir. Kolay alışveriş ve kaliteli hizmetin bir araya geldiği Ponis Metal tecrübesini deneyimlemek, bir tık uzağınızda.

Hayatı kolaylaştıran ve alandan tasarruf sağlayan, eşyalarınızı muhafaza etmek için kullanıma uygun dolap çeşitlerinde Ponis metal insan sağlığına hiçbir zararı olmayan malzemeler kullanmaktadır. Malzeme dolapları üretiminde her zaman DKP çelik sac, elektrostatik toz boya ve kilit sisteminde dünya çapında kaliteli ve sağlam ürünleri tercih ediyoruz. Amacımız size uzun yıllar sorunsuz ürün kullanım deneyimi yaşatmak ve bunu sizlere her anlamda avantajlar sunarak ulaştırmaktır.

Bu sektörde müşteri ihtiyarlarını doğru tespit etmek çok önemlidir. Firmamız bunu son derece özverili bir şekilde gerçekleştirir ve her alana uygun dolap çeşidini, o alanın sorunlarına akılcı çözümler sunmak adına üretir. Bu gibi durumlarda çok uzun yıllara dayanan çalışma tecrübemiz ve uzman kadromuzun kaliteli işçiliği devreye girdiğinden, Ponis Metal güvencesinde gönül rahatlığıyla kullanım alanlarınız için dolap çeşitlerine göz atabilirsiniz. 

Her türlü işletmede alandan tasarruf etmek için Ponis Metal işlevsel ürün seçenekleri, uzun ömürlü ve fonksiyonel özellikleriyle firmamızda sizleri bekliyor. Ponis Metal, kalitenin tesadüf olmadığının ispatıdır.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp