ponis-metal-blog-fotografi.png

Kumanda konsolları, genel olarak elektrik sistemlerinde kullanılan ve sistemin tamamının kumanda edilebilmesini sağlayan cihazlardır. Bu cihazlar, birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Üzerinde kumanda ve işlem cihazlarının montesi yapılan bu cihazlara konsol tipi pano adı da verilmektedir.

Modüler bir yapıda olan kumanda konsollarının üst ve ön kapakları açılabilmektedir. Bu sayede çok pratik bir kullanıma sahiptir. Bu pratikliği sağlanabilmesi adına kumanda konsollarının dış iskeleti son derece önemli bir yapıya sahiptir.

Ölçme, kumanda, izleme ve otomasyon açısından fonksiyonel çözümler sunan bu kumanda konsollarının iskeleti, panonun korunabilmesi açısından elzemdir. Ön, arka ya da yandan uygulanabilecek kapılar ise panonun her tarafına ulaşabilmenizi sağlar. Bu açıdan panonun dizaynı koruma kadar pratiklik açısından önem arz eder.

Kumanda Konsolları ile Sistemi Koruyun

Kumanda konsolları özellikle endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu konsollar için farklı kapılar acıkabilmektedir. Ön ve üst tarafından kapak olan konsollar ise sıklıkla tercih edilmektedir. Konsolların korunabilmesi için ancak dış bir iskelet sayesinde mümkündür. Kilitli kapaklar, yetkisiz kişilerin sisteme ulaşmasını engellemektedir.

Bunun yanı sıra çelik materyallerden üretilen kumanda konsolları, darbelere karşı da son derece dayanıklıdır. Bu çelik iskelet, sistemi tüm darbelerden rahatlıkla koruyabilmektedir. Aynı zamanda paslanmaz olması da bir diğer avantajdır. Korozyona karşı son derece dayanıklı bu malzemeyi nem seviyesinin yüksek olduğu alanlarda kullanmak dahi mümkündür. Bu sayede çok daha uzun ömürlü kumanda konsollarının sahibi olabilirsiniz.

Paslanmaz Çelik Kumanda Konsol Fiyatları

Paslanmaz çelik kumanda konsolları, elektrik sisteminin korunması açısından son derece önemlidir. Bunun yanı sıra istediğiniz dizaynda, ölçüde ve ebatta bu panolardan yaptırabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan yere, dilediğiniz gibi bir sistem kurabilirsiniz.

Paslanmaz çelik kumanda konsollar, dayanıklılığıyla uzun yıllar boyunca kullanım sunarlar. Bunun yanı sıra fonksiyonel yapısı da dikkat çekmektedir. Dilediğiniz yere kapak koyabiliyor olmanız, sistemin işlevsel yanını güçlendirmektedir. Bununla birlikte kilitli kapak gibi özellikler de güvenlik önlemlerinin artmasını sağlar.

Paslanmaz çelik kumanda konsol fiyatları konusunda ise net bir rakam vermek neredeyse mümkün değildir. Fiyatlar taleplerinize göre şekillenmektedir. Panonun boyutları ve dizaynı bu konuda en önemli faktördür. Bununla birlikte kumanda konsol iskeleti yaptırırken güvenilir bir firmayla çalışmanız son derece önemlidir.

Paslanmaz Çelik Kumanda Konsolları İmalatı

Ponis Metal, paslanmaz çelik kumanda konsolları konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Dilediğiniz ebat ve ölçülerde kumanda konsollarını sipariş etmeniz yeterlidir. Bunun yanı sıra panonuzun dizaynı da tamamen sizin ihtiyacınıza göre tasarlanacaktır.

Ponis Metal, uzman kadrosu, sektördeki deneyimi ve ileri teknoloji cihazları sayesinde, tüm pano üretimini hızlı biçimde tamamlayabilmektedir. Bizimle hemen iletişime geçerek paslanmaz çelik kumanda konsolları imalatı konusunda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra aklınızdaki sorulara yanıt bulabilir, avantajlı tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp