Ürün Açıklaması

Elektrik panoları, bilgisayarlara özel üretilen kabinler ve büro mobilyalarında kullanılan pano fırçaları plastik geçmeli olarak üretilmektedir. Aynı zamanda alüminyum gövdeye de sahip olabilecek şekilde üretilen pano fırçaları standart ölçülerde tasarlanmaktadır. Fakat isteğe özel olarak da sizin belirlediğiniz ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda pano fırçaları özel boyutlarda üretilebilmektedir.

Genel olarak toz ve haşere giriş çıkışının engellenebilmesi için kullanılan pano fırçaları dayanıklı yapısı ve işlevsel özellikleriyle dikkat çekmektedir. 1. sınıf kalitedeki özel malzemeler ile tasarlanarak sizlere sunulan pano fırçaları arasında farklı kullanım alanlarına hitap edebilecek modeller yer almaktadır.

 

Pano Fırçaları Hangi Alanlarda Kullanılır?

 

Alüminyum profillere ve plastik geçme fırçalara takılarak veya plastik çakma olarak üretilen fırçalar kapı altları, yürüyen merdivenler, döner kapılar, elektrik panoları, rack kabin sistemleri, askı konveyörler gibi pek çok farklı kullanım alanına sahiptir. Su, hava ve toz geçişini önleyebilmek amacıyla tercih edilen ürünler kablo geçiş yerlerini kapatabilmek için de kullanılabilmektedir.

Montaj yapılacağı yere vida veya perçin ile sabitlenebilen ürünler kolay bir şekilde monte edildikten sonra kullanıma hazır hale gelmektedir. Dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan pano fırçaları fiyatları arasında farklı seçenekler bulunmaktadır. Pano fırçalarının fiyatlandırmaları seçeceğiniz ürünün üretim malzemesi, ölçüleri ve modeline göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Ponis Pano ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Ürünler
Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp