Pano aksesuarları arasında yer alan kilit çeşitleri, panoların daha kolay bir şekilde kapatılıp açılmasını sağlarken aynı zamanda daha güvenilir bir şekilde kullanılabilmesini de sağlar. Metal parçalardan tasarlanan kilit çeşitleri olabileceği gibi farklı malzemelerden üretilen kilitler de bulunmaktadır. Kullanıldıkları alanlara pratik bir şekilde sabitlenebilen kilitler panoların yer aldıkları mekanlarda risklere karşı güven altında olabilmesini sağlar.

 

Kilitler Hangi Alanlarda Kullanılır?

 

Kullanıldıkları alanlar ve üretim özelliklerine göre farklı seçeneklere sahip olan kilitler, panolar ile pano kenarlarının arasına uygulanarak panoların güvenliğini sağlayabilmek için işlevsel özelliklerini sergileyebilir. Birbirinden farklı renklere ve üretim malzemesine sahip olan kilitler aynı zamanda panoların renklerine göre de farklı şekillerde üretilebilmektedir.

Montaj işlemi son derece kolay olan kilitleri doğru şekilde monte edebilmek için yeterli tecrübeniz olmadığını düşünüyorsanız bu konuda teknik destek de alabilirsiniz. İki ayrı kısımdan oluşan kilitlerin tek kısmı ürünün sabitlenebilmesi için kullanılmaktadır. Panoların iki farklı yöne doğru aynı anda açılabilmesini sağlayabilen kilit fiyatları arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek seçenekler yer almaktadır. Fiyatlandırmalar ürünlerin teknik özelliklerine ve boyutlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 

Ponis Metal Fiyatları

 

Ponis Metal olarak sizlere sunduğumuz tüm kilit modelleri 1. sınıf kalitedeki malzemelerden üretilmektedir. Uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz kilitler ile elektrik panolarınızı daha verimli ve güvenilir hale getirebilirsiniz. Her biri dünya kalite standartlarında üretilen kilitler arasında farklı ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilecek modeller yer almaktadır.

Kilitler arasından seçim yapacağınız zaman kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Daha sonra bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yaparak sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz kilitlere sahip olabilirsiniz. Pano aksesuarları arasında yer alan ve son derece büyük bir öneme sahip olan kilitler çevre dostu olarak üretilerek sizlere sunulmaktadır.

Geniş kullanım alanıyla ilgi çeken kilitleri elektrik panolarının hemen hemen her türünde kullanabilirsiniz. Doğru seçimleri yaptıktan sonra ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanabileceğiniz kilitler ile elektrik panolarınızın yer aldığı ortamları da daha güvenilir bir hale getirebilirsiniz.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp