Ürün Açıklaması

Trafo kilitleri farklı kullanım alanlarına sahip olan kilitler arasında yer almaktadır. Elektrik panoları içerisinde de kendisine büyük bir yer edinen trafo kilitleri sayesinde cihazlarınızı daha güvenilir ve işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz. Trafo kilitlerinde kapı kısımlarını iterek kilitleme özelliği de bulunmaktadır.

Kilitlemeler için özel bir bağlantı aparatı gerektirmeyen trafo kilitleri kilitli konumda olduğu zaman içeriden dil itilerek açılabilir yapıya sahiptir. Uygulama alanları son derece geniş olan trafo kilitleri jeneratörler, kompresörler, elektrik panoları ve makine kapaklarında kullanılmaktadır.

Kullanıldığı her alanı daha işlevsel bir hale getiren trafo kilitlerinin gövde kısımları çevresel faktörlere karşı da dayanıklıdır. Mekan koşullarında uzun yıllar boyunca dayanıklı bir şekilde kullanabileceğiniz trafo kilitleri Ponis Pano güvencesiyle sahip olabileceğiniz kilitler arasında yer almaktadır.

Trafo Kilidi Fiyatları

Her biri dünya kalite standartlarında tasarlanarak sizlere sunulan trafo kilitleri 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanarak sizlere sunulmaktadır. Montajı ve kullanımı son derece basit olan trafo kilitlerini kullanarak sizler de çalışmalarınıza hız ve güven kazandırabilirsiniz.

Trafo kilitlerinin fiyatları seçeceğiniz ürünün teknik özellikleri ve modeline göre değişkenlik gösterebilmektedir. Farklı türdeki sistemler ile uyumlu olabilecek şekilde tasarlanan trafo kilitleri arasında hemen hemen tüm sistemler için uyumlu olabilen modeller bulunmaktadır. Sizler de bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan trafo kilitlerine göz atarak dilediğiniz modellere sahip olabilirsiniz.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp