Ürün Açıklaması

Yaprak menteşeler klasikleşmiş menteşeler arasında yer almaktadır. Uzun yıllardır dünya üzerinde pek çok farklı sektörde kullanılan yaprak menteşele elektrik panolarında da yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Yaprak menteşe modelleri sabit pimli, sağ sol ayrımı olmaksızın menteşenin iki kanadının bir pim vasıtasıyla tutturulmuş halidir.

Bu tür menteşe modelleri paslanmaz çelik malzemelerden üretilerek sizlere sunulmaktadır. Her biri dünya kalite standartlarında üretilen yaprak menteşe modelleri arasında farklı ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilecek pek çok farklı model yer almaktadır.

Kullanım alanları son derece geniş olan yaprak menteşe modelleri 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanarak uzun yıllar boyunca ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanabileceğiniz avantajlı durumları sizlere sunmaktadır.

Yaprak menteşe modellerinin boyutları ve tasarım özellikleri standart şekilde belirlenebileceği gibi aynı zamanda kişilerin ihtiyaçlarına özel olarak da belirlenebilmektedir. Panolarınızda güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz yaprak menteşe modellerini tamamen kendi istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçebilirsiniz.

Yaprak Menteşe Fiyatları

Yaprak menteşe fiyatları ürünlerin boyutları ve modellerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak bu tür menteşe modelleri genellikle ekonomik menteşe modelleri arasında bulunmaktadır. Her kişinin bütçesine uygun bir yaprak menteşe modeli bulabilmesi mümkündür.

Panoların daha güvenilir şekilde kullanılabilmesini sağlayan yaprak menteşe modelleri aynı zamanda panoların kolay bir şekilde açılıp kapanabilmesini de sağlamaktadır. Panolarınız için uygun yaprak menteşe modellerini seçerek panoların daha işlevsel bir şekilde çalışabilmesini sağlayabilirsiniz.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp