Ürün Açıklaması

Pano kapak menteşesi modelleri elektrik panolarında kullanılabilen özel menteşe tasarımları arasında yer almaktadır. Sistemlerin daha kolay bir şekilde açılarak kapanabilmesini sağlayabilen pano kapak menteşeleri en fazla ihtiyaç duyulan araçlar arasında bulunmaktadır. Metal malzemeler ile tasarlanan pano kapak menteşesi modelleri arasında farklı malzemeler ile tasarlanarak sizlere sunulan menteşeler de bulunmaktadır. Menteşeler büyük çoğunlukla dönebilen bir eksen ve pim yardımıyla çalışmaktadır.

 

Pano Kapak Menteşeleri Nasıl Çalışır?

 

Menteşe modelleri kullanım alanlarına ve üretim özelliklerine göre farklı şekillere sahip olan özel ürünlerdir. Panolar ile kenar kısımları arasına uygulayabileceğiniz ürünler rahat bir biçimde panoların açılıp kapanmasını sağlar. Birbirinden özgün ve dayanıklı tasarımlara sahip olan pano kapak menteşeleri arasında farklı renk seçenekleri de mevcuttur.

Elektrik panolarının üretildiği malzemelere göre farklı şekillerde üretilen menteşe modelleri bulunmaktadır. Tek kenarı panonun iç kısmının içerisine doğru yerleştirilen menteşelerin diğer bölümleri ise panonun dış bölümüne yerleştirilmektedir. Panoların yavaş ve güvenilir şekilde kapatılabilmesi için özel mekanizmaya sahip olan bu ürünler uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.

 

Pano Menteşesi Fiyatları

 

Pano menteşesi modelleri işlevsel özelliklere sahiptir. Pano menteşesi fiyatları seçeceğiniz ürünün model ve teknik özelliklerine göre farklı şekilde karşınıza çıkmaktadır. Ürünün boyutları da fiyatları etkileyen en önemli unsurlar arasındadır.

İki ayrı bölümden tasarlanan menteşelerin iki kısmının da doğru şekilde sabitlenebilmesi ve montajın doğru şekilde yapılması güvenilir bir kullanım için son derece önemlidir. Yaylı mekanizmaya sahip olan pano menteşeleri isteğinize bağlı olarak farklı şekillerde seçebileceğiniz geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Çift taraflı olarak açılabilen panolar arasında yaylı olarak üretilen modeller de yer almaktadır.

Yaylı menteşelerin iç kısmında yer alan bölümler panoların doğru şekilde iki kısma doğru açılabilmesini sağlar. Seçim esnasında kullanım alanınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda güvenilir olan firmaları da tercih etmeyi unutmamalısınız. Müşterileri tarafından olumlu geri dönüşler alan profesyonel firmaları tercih ettiğiniz zaman ürünleri güvenilir şekilde uzun yıllar boyu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp