Ürün Açıklaması

Kenar menteşe modelleri panoların kapaklarında ve pencerelerinde kullanılabilen özel menteşe modelleri arasında yer almaktadır. Panoların daha kolay bir şekilde açılıp kapanabilmesini sağlayan kenar menteşe modelleri genellikle metal malzemelerden üretilmektedir. Kullanılacakları alanlara sabitlenen bu tür menteşe modelleri panoların pratik bir şekilde açılabilmesi için kullanılmaktadır.

Kullanım alanlarına ve üretim özelliklerine göre farklı şekillerde ön plana çıkan kenar menteşe modelleri panoların iç kısımlarına uygulanarak rahat bir şekilde açılarak kapanabilmesini sağlar. Birbirinden farklı malzemeler ile üretilerek sizlere sunulan kenar menteşe modelleri aynı zamanda panoların dekoratif açıdan da daha estetik gözükebilmesini sağlayabilmektedir.

Kenar menteşe modelleri arasında farklı alanlarda değerlendirebileceğiniz modeller yer almaktadır. Bu modeller arasında her türlü elektrik panosuna uyum sağlayabilecek farklı çeşitler yer almaktadır. Panoların teknik özelliklerini daha rahat bir şekilde sergileyebilmesini sağlayan kenar menteşe modelleri sayesinde güvenilir bir biçimde çalışmalarınızı devam ettirebilirsiniz.

Kenar Menteşe Fiyatları

Fiyatlandırmalar genellikle ürünlerin teknik özellikleri ve modeline göre değişebilmektedir. Standart ölçülerde üretilen ürünler kişiye özel olarak da tasarlanabilmektedir. Kenar menteşe fiyatları arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek farklı seçenekler sizlere sunulmaktadır.

Farklı projelerinizde değerlendirebileceğiniz kenar menteşe modelleri sayesinde çalışmalarınıza hız kazandırabilir ve daha güvenilir hale gelebilmesini sizler de sağlayabilirsiniz. Dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan ürünler farklı materyal özellikleri ve kaliteli tasarımlarıyla pek çok kişinin ilk tercih ettiği menteşe modelleri arasındaır.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp