Ürün Açıklaması

Gizli menteşeler elektrik panolarında da kullanabileceğiniz ve geniş kullanım alanlarıyla dikkat çeken menteşe modelleri arasında yer almaktadır. Birbirinden değişik özellikler ile her pano için uygun hale gelebilen gizli menteşe modelleri gerek ölçüleri gerekse işlevsel özellikleriyle dikkat çeken menteşe modellerindendir. Panoların daha güvenilir bir şekilde açılıp kapanabilmesini sağlayan gizli menteşeler sayesinde sizler de çalışmalarınızı daha güvenilir ve hızlı bir hale getirebilirsiniz.

Gizli Menteşe Fiyatları

Her kişinin bütçesine uygun olabilecek farklı modellerin yer aldığı ürün seçkileri arasında sizlere özel fırsatlar sunulmaktadır. Gizli menteşe fiyatları seçilecek olna ürünlerin modeline ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ürünler standart ölçülerde üretilebildiği gibi aynı zamanda kişilerin istek ve ihtiyaçlarına özel olarak da üretilebilmektedir.

Dışarıdan bakıldığı zaman gözükmeyen bu tür menteşeler daha estetik bir kullanım imkanını sizlere sunmaktadır. Kullanım esnasında herhangi bir ses yapmayan ve kolay bir şekilde monte edilebilen gizli menteşeler sayesinde sizler de panolarınızı daha pratik bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ponis Pano’nun en fazla tercih edilen menteşe modelleri arasında yer alan gizli menteşeler panolar dışında farklı alanlarda da yararlanabileceğiniz menteşe modelleri arasında yer almaktadır. Geniş kullanım alanlarıyla dikkat çeken gizli menteşe modellerinin montajı da son derece kolaydır. Fakat montaj konusunda herhangi bir tecrübeniz olmadığını düşünüyorsanız bu konuda profesyonel destek almaktan da çekinmemelisiniz.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp