Panoların iç sıcaklığının ve nem oranının ideal seviyelerde kalması sistemlerinizin güvenliği açısından da son derece önemlidir. Panoların yapısına ve özelliklerine uygun olabilecek fan filtre modelleri sayesinde iklimlendirme çalışmalarını daha doğru ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sirkülasyonun sağlanabilmesi için kullanılan fanlar ve filtreler panonun içerisindeki havanın akışını sağlar.

Fan ve filtreler kullanılmadığı zaman iç sıcaklık dereceleri düşebilir ve bazı komponentlere zarar verebilecek olan ısı seviyeleri ortaya çıkabilir. Elektrik panolarındaki komponentler tarafından yüksek ısının giderilebilmesi için fan ve filtre modelleri kolay kurulum ve bakım imkanını sizlere sunmaktadır.

Fan ve Filtre Fiyatları

Düşük maliyetli uygun çözümler sunan fan filtre fiyatları arasında herkesin bütçesine uyumlu olabilecek pek çok farklı model yer almaktadır. Fiyatlandırmalar ürünlerin çeşitlerine ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Endüstriyel alanlarda da kullanılan elektrik panolarının daha güvenilir bir hale gelmesini sağlayan bu ürünler aynı zamanda daha verimli bir şekilde panoların çalışabilmesine de katkı sağlarlar.

Doğal sıcaklık yayımı elde edebileceğiniz fan ve filtreler dış ortamdaki soğuk havanın pano içerisine girebilmesini de sağlar ve doğal yollar ile panoların iç ısısının düşürülmesini hızlandırır. Güvenilir bir kullanım için şart haline gelen fan ve filtrelere ihtiyaç duyuyorsanız Ponis Metal ekibi ile iletişime geçebilir ve ürünler hakkında teknik detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp