Ürün Açıklaması

Dikili tip rock kabinleri pek çok farklı kullanım alanına sahip olan kabinler arasında yer almaktadır. Dağıtıcı görevini üstlenen cihazların daha güvenilir bir şekilde mekanlarda yer alabilmesini sağlayabilen kabinler ile sizler de daha güvenilir ve işlevsel cihazlara sahip olabilirsiniz. Her biri dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan dikili tip rock kabinleri ile işyerlerindeki ve ofislerdeki ağ dağıtım işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Montajı son derece kolay olan dikili tip rock kabinleri IT network ve sunuculara ihtiyaç duyan işletmelerin en fazla tercih etiği ürünler arasında yer almaktadır. Sunucu ve ağ dağıtım kabini olarak da kullanılan dikili tipteki modeller ile kablo kirliliğinden kurtulabilir ve dekoratif olarak da avantajlı duruma geçebilirsiniz.

 

Dikili Tip Rock Kabini Fiyatları

 

Dikili tip rock kabinleri fiyatları seçilecek olan ürünün teknik özelliklerine ve boyutlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile üretilen dikili tip rock kabinleri aynı zamanda alandan tasarruf elde edebilmenizi de sağlar.

Yer aldığı mekanı daha dekoratif bir hale büründürebilen dikili tip rock kabinleri uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz işlevsel özellikli kabinler arasında yer almaktadır. Çevresel faktörlere karşı dayanıklı olan dikili tip rock kabinleri çizilmelere, darbelere ve ısıya karşı dayanıklı olabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Ürünlerin fiyat ve teknik detayları ile ilgili bilgi almak isterseniz ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp