siyah-sac-kesim-detay.jpg

Genellikle yassı çelik malzemeler kullanılarak üretilen siyah saclar, döküm işlemlerinde dikdörtgen kesit kullanılarak, belirli bir sıcaklık derecesi süresinde ısıtılıp haddelenme uygulanarak ön plana çıkan oldukça portatif ürünlerdir. Siyah sac modeli, üretim ardından gelen ilk aşamada rulo haline getirilir. Bu sayede siyah sacların hacim ve ebat olarak fazladan yer işgal etmesinin önüne geçilir.

Siyah saclarının, DKP saclardan ayıran en belirgin özelliği ise, saclarının rengi olarak belirlenmiştir. Siyah saclarda diğer saclara göre 1,5 mm- 20 mm arasında değişkenlik gösteren bir kalınlık söz konusudur.

Siyah sacın stil üretimlerinde, doğru biçimde uygulandığı takdirde kısa zamanda çelik madde kristalleşme sıcaklığına ulaşır. Bu sayede siyah saclara sahipseniz, saca istediğin şekli vermek çok daha kolay olacaktır. Çelik materyallerin tüm büyük boyut üretimlerinde, siyah sac modelleri geçerlidir.

Ancak siyah sacların çok çabuk kristalleşme boyutuna geçmesinden kaynaklı olarak, işlem aşamalarında gecikme yaşanmaması önemlidir. Özellikle kısa saclar soğuma aşamasına ulaştığında, hafifçe büzülmeye başlar. Bu sebeple bu noktadan sonra sac bakımı ve saca şekil vermek daha zorlasacaktır. Hızlı hareket etmek düz saclara sahip olmak bakımından oldukça önemlidir.

Ponis Metal Kalitesinde Siyah Sac Kesim

Müşteri memnuniyetini çalışma prensibi haline getiren ve ihtiyaca uygun kalıcı çözümler sunan Ponis Metal farkını kısa sürede sizde deneyimleyebilirsiniz. Kişiye özel, dilediğiniz ebat ve boyutlarda siyah sac konusunda uzun yıllar kullanıma uygun tüm ürünlere, Ponis Metal sayesinde sahip olmak çok kolay.

Firma olarak müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünler ve hizmetlerimiz, yüksek kalite standartlarında çalışmalar sürdürülüp kullanıcıya sunulmaktadır. Hizmet ve ürün öncesi tüm istek ve ihtiyaçlarınıza yanıt veren uzman ekibimiz, satış sonrası da yanınızda.

Özellikle siyah sac ürünlerinde ve kesim işlemlerinde nitelikli hizmet sunması firmamızın sunduğu en önemli avantajlar arasında yer almaktadır. Uzun vadede nakitten ve zamandan kazanmak, sorunsuz ürün kullanım deneyimini yaşamak için Ponis Metale şans vermelisiniz. Sektörde tüm rakiplerini geride bırakmayı başarmış ve öncelik olarak özverili çalışmayı hedef edinmiş firmamız, uygun fiyatlandırma politikasıyla da daima sizlerin yanında. Ponis Metale göz gezdirmeden karar vermeyin.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp