Ürün Açıklaması
Ürün Kodu Açıklama Ambalaj Adeti
PRT Ray Taşıyıcı 25 adet

Ray taşıyıcı, küçük yapısı ile bilinen montajlamada kullanılan metal aletlerdir. Panoların ya da dolapların duvara montajlanması sırasında kullanılan metal parçalar 25 adetlik paketlerde satışa sunulmaktadır. Oldukça dayanıklı yapıda olmalarına karşın basit ve kolay üretilirler. Taşıyıcı parçanın dayanıklı ve sabit tutucu olması malzemenin duvara olan montajını sağlamlaştırmaktadır. Bu sayede duvara montelenen ürünlerin sağlam şekilde tutulması sağlanır. Son derece basit olan yapısı nedeniyle pek önemsenmez. Ray taşıyıcılar firmamız tarafından en iyi fiyatlar ile paket olarak sizlere ulaştırılmaktadır. 

 

Ray Taşıyıcı Parça 

 

Ray taşıyıcı parça duvarla montajlanacak ürün arasındaki bağlantıyı sağlamaktadır. Ray taşıyıcı çeşitleri birkaç modelle sınırlıdır. Bu ürünlerden ilki küçük ikincisi büyüktür. Sabitleme yapılacak alan ve ürün için doğru parçayı bulmak gerekmektedir. Kaliteli ve dayanıklı yapısı ile son derece güvenilir olan bu ürünler kullanım kolaylığı sağlar. Tek satılmayan ve 25 tanelik paketlerde satışa sunulmuş olan bu ürün oldukça önemli bir parçadır. Dayanıklı şekilde malzemelerin yerinde durması için kullanılan bu ürünler başarılı sonuçlar oluşturacaktır. 

 

Ray Taşıyıcı Parça Ne İçin Kullanılır?

 

Ray taşıyıcı parçanın malzeme sabitlenmesini sağlayan önemli uygulamaları vardır. Dolapların duvara sabitlenmemiş olması ya da doğrudan çivi ile sabitlenmesi ürüne zarar gelmesine sebep olur. Ray taşıyıcı modelleri sayesinde her ürün sabitlenmesi için uygun türde parça bulmanız mümkündür. Ray taşıyıcı fiyatları ise oldukça uygun şekilde seyretmektedir. Ürünün yapım aşamasında herhangi bir zorluk oluşmaması ve üründeki malzeme sıklığı az olması fiyatların ucuz olmasının en büyük sebebidir. Bu ürünleri en iyi fiyatlar ile firmamızdan temin edebilir ve işlemlerde kullanabilirsiniz. Bu durum sayesinde ürünlerinizde sabitlemeyi çok daha kolay hâle getireceksiniz. 

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp