Plastik avadanlık setleri; genellikle yapım, onarım araç ve aygıtlarının muhafaza edildiği ve depolandığı ürün gruplarına verilen isimdir. Plastik avadanlık kutuları, kullanım açısından son derece pratik olan ve ölçü özelliklerine göre çok geniş bir kullanım alanı sunabilen ürünler arasında yer alır. Model ve renk seçenekleriyle aynı işlevi yerine getiren diğer ürünlerden ön plana çıkmayı başaran bu ürünler, eklenebilir olmasından kaynaklı oldukça avantajlıdır. Plastik avadanlık kutularının birbiriyle uyumlu bir şekilde birden fazla adetler halinde setler oluşturması durumunda ise plastik avadanlık setlerinden bahsedilebilir.

plastik-avadanlik.jpg

Birbirinden kullanışlı farklı model seçenekleriyle ön plana çıkan avadanlık ürünleri ve bu ürünlerin yerleştirildiği avadanlık standları kullanıcılara yer açma bakımından kolaylık sunar. Bu ürün grupları ayrıca dayanıklılığı ile plastik avadanlık ürünleri arasında ön plana çıkar. Kullanım alanlarına uyum sağlayan, pratik ve ihtiyaçlara göre tasarlanan avadanlık setleri ve standlar tüm malzemelerin bir arada bulunması olanağını kullanıcılara sunan işlevsel ürünlerdir. Darbelere karşı son derece dayanıklı olan bu ürünler, üretim yöntemine bağlı olarak kalıcı kullanım sunar. Aynı zamanda yoğun şekilde talep gören ürün çeşitleri arasında yer aldığı ifade edilebilir.

Plastik Avadanlık Özellikleri

Plastik avadanlık setleri son derece ekonomik ürünlerdir. Birçok farklı kombinasyonu ile istenilen şekilde tasarlama özelliği bulunur. Plastik avadanlık setleri ve stantlarının yer değiştirmesi ve taşınması son derece basittir. Bu yüksek işlevsellik sunan ürünlerde kullanılan malzemelerin kalitesine dikkat ederek uzun süreli kullanım konforunun önü açılır. Görsel anlamda sahip olduğu şık tasarımı ve kullanım kolaylığı ile sıklıkla tercih edilen bu ürünler, depolama konusunda büyük bir görevi üstlenirken kendisinden beklenen faydanın yanı sıra ihtiyaç duyulduğu zaman bulunabilme durumunu en iyi şekilde karşılar.

Plastik avadanlık ürünlerin yerleştirildiği alanlar plastik avadanlık standı olarak bilinir. Avadanlık kutuları ve setlerinin yerleştirilmesi açısından bu standlar büyük avantajları beraberinde getirir. Malzemelerin bu stantlara avadanlık setlerinde bir arada olması, ürünlerin arandığında daha hızlı şekilde bulunmasını sağlar. Kullanışlı ve dayanıklı plastik avadanlık standları satın almak için bu ürünlerin satışı konusunda deneyimli, nitelikli ürün satışıyla sektörde farkını ortaya koyan güvenilir firmalardan alışveriş yapabilirsiniz.

Avadanlık kutularını tercih eden müşterilere, bu kutuların satışını yapan firmalar tarafından herhangi bir yerleşim sorunu yaşanmaması açısından avadanlık setleri ya da standları tavsiye edilir. Malzemelerin düzenli ve toplu bir şekilde stoklanması ve sergilenmesi amacıyla kullanılan plastik avadanlık kutuları ve setleri özellikle inşaat sektöründe çok daha fazla tercih edilir. Raf sistemleri kullanan ve ürünler için plastik kutulara gereken bütün firmalarda uygun olarak kullanılabilir. Birbirinden farklı renk seçenekleriyle her mekâna estetik bir dokunuş katan bu ürünler her ortama rahatlıkla uyum sağlayabilir.

Plastik avadanlıklar, standart ve özel ölçülerde üretilebilir. Sektörel olarak değişiklik gösteren bu ölçülerde, kullanım amacı, kullanım ihtiyaçları plastik avadanlık setlerinin ölçülerinin belirlenmesinde en fazla etkili olan kriterdir. Bu kriterler eşliğinde bu ürün gruplarının ölçüleri, dış ölçüleri, iç ölçüleri, ebat ve boyutları olarak farklı bölümlere ayrılır. Birbirinden farklı olan modeller, doğal olarak farklı ölçüleri beraberinde getirir. Raflar için plastik avadanlık, stant içerisinde yer alan avadanlıkların adet ve ölçüleri konusunda uzman firmalardan bilgi alınmasını gerektirir.

Plastik Avadanlık Çeşitleri

Plastik avadanlık çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Polipropilen Plastik Avadanlık: Bu plastik avadanlık setleri, polipropilen malzemeden üretilir. Bu özel tasarımlı kutular bazı parçalar ile iki eşit bölüme ayrılırken bazen de dört eşit parçaya bölünür. Polipropilen malzemeden üretilen avadanlık kutular son derece sağlam olurken, sahip oldukları yüksek direnç özellikleri sayesinde ihtiyaç duyulan farklı sektörlerde kullanıma uygundur,
  • Tekerlekli Plastik Avadanlık Kutuları: Sahip olduğu tekerlekleri sayesinde mekânlar arasında taşımaya elverişli olan bu ürünler, insan gücü kullanımının yanı sıra ihtiyacı en aza indirir. Stok kontrolünü ve depolama ihtiyacını kolaylaştırır. Pratik montaj imkânı verir ve hem zamandan hem de alandan tasarruf elde edilmesini sağlar. Diğer avadanlık kutularında olduğu gibi sarı, kırmızı, mavi ve yeşil gibi farklı renk seçeneklerine sahiptir,
  • Birleştirme Aparatı ve Yükseltme Pim Monte Edilen Plastik Avadanlık: Bir takım plastik avadanlık kutuları, birleştirme aparatı monte edilerek yan yana ya da sırt sırta birleştirilir. Yükseltme pimi kullanılarak avadanlıkların üst üste dizilimi sağlanabilir. Stoklamayı ve depolamayı fonksiyonel kullanımları sayesinde kolay hale getiren bu ürünler, en fazla sipariş edilen ürünler arasında bulunur.
  • Plastik avadanlık; raflara yerleştirilen ürünleri sunarken pratik ve düzenli bir kullanım sunar. Aynı zamanda tamir ve bakım işleri yürütülen alanlarda daha rahat çalışmaya fırsat veren avadanlık ürünlerini tercih edebilirsiniz. Diğer yandan garaj, atölye ve depo gibi alanlarda oldukça kullanışlı bir organizer olarak kullanılır. Farklı aletleri düzenli şekilde yerleştirerek sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Plastik avadanlıklar güçlü gövde yapıları sayesinde son derece yüksek dayanıklılık sunar. Bu nedenle vida, somun, kanca gibi farklı ekipmanları muhafaza edebilmek için ideal bir seçimdir. Üstelik plastik avadanlık ürünleri ekonomik yönüyle kullanıcıların beklentilerini karşılar. Avadanlık seçimleri, ihtiyaca göre farklı boyutlarda tasarlanır. Ayrıca ihtiyacınıza göre tek ya da çok katlı modeller de tercih edilebilir. Ponis Metal ile iletişime geçtiğinizde, eşyalarınızın yoğunluğu ve türüne göre en uygun avadanlığı bütçeye uygun cazip fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Avadanlık ölçüleri kullanım alanına uygun şekilde tercih edilmelidir. Avadanlık standı işlevsel ve pratik tasarımlarıyla aradığınız her malzemeyi kolay bir şekilde bulma konusunda yardımcı olacaktır. Çeşitli boyutlarda çekmece ve cepleri sayesinde depolanan ürünlerin boyutlarına göre muhafaza edilmesini sağlar. Şeffaf kapaklı modeller tercih edildiğinde ise çekmeceyi açmadan içindeki ürünü görme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yüksek kalite standartlarında plastik ürünler ise ekipmanları sağlam şekilde saklarken ürünlerin daha hafif olmasını sağlar.

Çalışmayan bir elektronik cihazı tamir ederken, dağınık şekilde çalışmak ve tamir için ihtiyaç duyulan farklı aletleri tek tek bulundukları yerlerden getirerek tamir için kullanmak hem zaman alıcı hem de yorucu olabilir. Böyle bir durumda plastik avadanlık kutularını kullanarak tamirat ihtiyaçlarını avadanlık seti içerisinde toplayarak hızlı ve daha pratik şekilde istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. İmalat sırasında kullanılan dayanıklı plastik malzemelerle, daha uzun ömürlü bir kullanım sunan bu kutuları farklı renk, ebat ve işlev seçenekleriyle piyasada bulabilirsiniz.

Ayrıca avadanlıklar muhafaza ettiğiniz aletlerin ağır yapısına direnç gösteren ürünler olduğu için gövdesi oldukça sağlamdır. Ayrıca bölümlerini boşaltarak kolay bir şekilde temizliği yapılabilir. Koku oluşumunun önüne geçmek ve suyun kısa sürede kuruyabildiği plastik avadanlık modelleri sildiğiniz takdirde hijyenik yapısını korumaya devam edecektir. Bu ürünler birçok farklı yapıda ürünü aynı anda depolayarak muhafaza etme konusunda başarılıdır.

Avadanlıkların kapaklarına ya da iç kısımlarına hangi özelliklere sahip ürünleri yerleştirdiğinizi belirten farklı etiketler yapıştırarak çok daha işlevsel bir kullanım elde etmenizi sağlar. Avadanlık bakımını nemli bir bezle sildikten sonra, kurulayarak gerçekleştirebilirsiniz. Düzenli şekilde hijyenik yapısını koruduğunuzda, uzun süre sorunsuz şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan avadanlık türünü satın almak için Ponis Metal web sitenize göz atabilir ve istediğiniz ölçüde ürünleri tek tıkla satın alabilirsiniz.

Plastik Avadanlık Fiyatları

Plastik avadanlık setleri; maliyet olarak dikkate alındığında bütçeye uygun fiyatlarla satışa sunulur. Bununla birlikte çok yüksek rakamlara bu ürünleri satın almamak için gerekli olan özenin gösterilmesi gerekir. Güvenilir, kalite odaklı hizmet veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve ekonomik fiyatlarla ürünü müşterilerle buluşturan firmalara öncelik verilmelidir. Plastik avadanlık setlerinin fiyatları; yükseklik, boy en ve kullanılan plastik malzemesinin kalitesine bağlı olarak değişiklik gösterir.

Plastik avadanlık kutularından oluşan avadanlık setleri ve bu setlerin yerleştirildiği standlar yoğun olarak talep görür. Bu ürün gruplarını satın almadan önce ihtiyaç duyulan ürünler, modeller, ürün grupları ve ölçüler doğru şekilde tespit edilmelidir. Söz konusu olan bu tespit firma ya da şahıslar tarafından yapılamıyorsa, bu ürünlerin satışını yapan profesyonel firmalara konuya dair danışılarak mutlaka fikir alınması gerekir. Ürün tespiti yapıldıktan sonra, piyasada bu ürünlere dair fiyat araştırması, fiyat analizleri gerçekçi bir şekilde yapılmalı ve cazip fiyat aralıkları ile ürün alımı gerçekleştirilmelidir.

Günlük hayatın içerisinde çok fazla alanda aktif şekilde kullanılan bu ürünler, farklı tip ve renkleri mevcut olan bu kutuların içerisinde çivi, çekiç, cıvata, vida, somun gibi araç gereçlerin konulmasını sağlar. Tüm bu aletlerin bir arada bulunması bu aletlerin çalışmalarında kullanılacak kişiler için çok büyük bir avantaj sunar. Çok amaçlı kullanımları sayesinde geniş kullanım çevresine sahip olan bu ürünler otomotiv, nalburiye, hırdavat, hastane, metal sanayi ve inşaat sektörü gibi birçok alanda kullanılır.

Ponis Metal, söz konusu plastik avadanlık setleri söz konusu olduğunda üst düzey kalite üretimlerle sektörde fark yaratan bir firma olarak karşınıza çıkar. Uzun yıllardan bu yana sektörde nitelikli ürünlerle ön plana çıkan firmamız için öncelikli olan daima müşteri memnuniyeti kazanmaktır. Geniş ürün seçeneklerinin yer aldığı Ponis Metal web sitesine göz attığınızda, ihtiyacınıza hitap eden ürün seçeneklerine tek tıkla göz atabilirsiniz. Kaliteli ürün üretimi ile uzun ömürlü kullanım imkanı veren ürün seçenekleri için Ponis Metal sizi bekliyor.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp