Metal kesonlar özellikle iş yerlerinde, şirketlerde ve fabrikalarda tercih edilir. Çalışanların özel ve iş eşyalarını koyması için üretilir. Hemen masanın altına sığacak şekilde, fazla büyük olmayacak ebatlara sahip olurlar. Bu sayede rahatlıkla tüm gerekli eşyaları yanlarında, düzenli bir şekilde durabilir. Bünyemizde satışı yapılmakta olan ürünler oldukça modern ve dayanıklı yapıya sahiptir. Metal keson farklı ebatları ile sizlere sunulacaktır. Bu sayede uygun ürünü firmamızdan satın almanız mümkündür.

 

Metal Keson Modelleri

 

Metal kesonlar modelleri kullanım alanına göre değişiklik gösterir. Genel boy ve genişlikleri aynıdır, masa altında kullanıldıkları için ayaklarında tekerlek kullanılır. Böylece bir yerden başka bir yere götürmesi daha kolay olur. Fazla ağır çekmeceler olmadıkları için taşıması oldukça kolaydır.

Modellerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • 4 çekmeceli standart kalemlikli raylı keson
  • 4 çekmeceli standart raylı keson
  • 3 çekmeceli standart raylı keson
  • 2 çekmeceli standart raylı keson

Hepsi aynı tipte görünmektedir. Ahşap görünümlü veya metal modelleri bulunmaktadır.

Çekmecelerinde de isteğe bağlı olarak başka renkler kullanılabilir. Farklı renk modelleri en iyi şekilde sizlere sağlayacak firmamız, bu konuda sorunsuz hizmet sağlar.

 

Metal Keson Çeşitleri

 

Metal keson çeşitleri; 2 çekmeceli, 3 çekmeceli ve 4 çekmeceli olarak farklı kategorilerde karşımıza çıkmaktadır. Metal kesonun çeşidine göre ölçüleri ve boyutu farklılık göstermektedir. 2-3-4 çekmeceli metal kesonlar piyasada yaygın olarak yer alsa da isteğe bağlı olarak özel tasarım da yapılabilmektedir. Kısacası çekmece sayısı kullanım amacına göre değişiklik gösterebilmektedir. Metal kesonlar, güvenli bir kilit sistemine sahip olduğu için önemli belgeleri gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz. 

Metal keson çeşitlerinde merkezi kilit sistemi bulunduğundan, tüm çekmeceler aynı anda kilitlenmektedir. İş yerlerinde yaygın olarak kullanılan metal kesonlar, günümüzde evlerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Metal kesonlar çeşitlerine göre farklı çekmece sayılarına sahip olduğu için ihtiyaca yönelik tercih yapılması gerekmektedir. Büyük iş yerlerinde kullanılan metal kesonların çok sayıda çekmeceye sahip olması daha fazla kullanışlılık sağlamaktadır. 

Firmamız üzerinden bizlerle iletişime geçerek metal keson çeşitlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kullanım alanınıza ve amacınıza uygun olarak 2 çekmeceli, 3 çekmeceli ya da 4 çekmeceli modellerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Kaliteli metal keson dolaplara sahip olmak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Yıllara dayanan tecrübemize güvenerek avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

Metal Keson Çekmece

 

Metal keson çekmeceler özellikle iş yerlerinde personellerin çok fazla işine yaramaktadır. Metal keson çekmecelerde çalışanlar, eşyalarını güvenli bir şekilde saklayabilmektedir. Bu çekmeceler sağlam bir kilit mekanizmasına sahip olduğu için birçok iş yerinde bulunmaktadır. Ofislerin büyüklüğüne göre çekmecelerin sayısı ve boyutunda farklılıklar görülmektedir. Küçük iş yerleri ve daha az sayıda işçi çalıştıran yerler, standart boyutlara sahip çekmeceleri tercih etmektedirler.

Metal keson çekmecelerin güvenilirliği, kullanım alanını genişletmektedir. Daha çok iş yerlerinde kullanılan bu ürünler günümüzde evlerde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Evlerde yer alan değerli eşyalar çoğu zaman metal keson çekmecelere yerleştirilmektedir. Bu çekmecelerin elde edildiği malzemenin metal olması, sağlamlığını arttırdığından insanlara güven vermektedir. Metal keson çekmeceler sayesinde hem değerli bilgilerin yer aldığı evrakları saklayabilirsiniz hem de evrakları daha düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Metal keson çekmeceler odada düzeni sağladığından aradığınızı bulmanız daha kolay bir hâle gelmektedir. Firmamız üzerinden bizlerle iletişime geçerek metal keson çekmecelerin yapısı ve kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Uzman ekibimizle irtibat kurarak destek alabilirsiniz. Aynı zamanda internet adresimiz üzerinden ürünlerimizi ve hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Sizler de kaliteli metal keson çekmecelerin avantajlarından faydalanmak istiyorsanız firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Metal Keson Dolap

 

Metal keson dolaplar günümüzde ofislerde ve bürolarda yaygın olarak kullanılan, kilitlenebilir özelliğe sahip olan, kullanışlı ürünlerdir. Metal keson dolapların taban kısmında yer alan tekerlekler, ofis içerisinde bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşınabilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda merkezi kilit sistemi yer aldığı için içerisine yerleştirilen eşyalar güvenilir bir şekilde korunmaktadır. Keson dolapların elde edildiği malzemeler; ahşap, plastik ve metal olarak sıralanmaktadır. Fakat dayanıklılığından dolayı metal keson dolaplar daha yaygın olarak tercih edilmektedir. 

Metal keson dolaplar, kaliteli çelikten elde edildiği için darbelere karşı yüksek oranda dayanıklılık göstermektedir. Bu sayede insanlar önemli evraklarını rahatlıkla bu dolaplarda saklayabilmektedir. Çelik mobilyaların kullanımı genel olarak zor olsa da metal keson dolaplar pratik bir kullanım alanı oluşturmaktadır. Tekerlekli yapısı sayesinde masa altlarına da kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. 

Ponis Metal olarak sizler için birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı metal keson dolapları hazırladık. Firmamız üzerinden bizlerle iletişime geçerek dolaplarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda internet adresimiz üzerinden ürünlerimizi kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Ofis ve bürolarınızda düzeni sağlamak için metal keson dolapları kullanmanız ideal bir tercih olacaktır. Bu dolapların avantajlarından yararlanmak için firmamız üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. 

 

Metal Kesonların Genel Özellikleri

 

Metal kesonlar çeşitleri genel olarak merkezi kilit sistemine sahiptir, bu sayede kişi tüm evraklarını, kişisel eşyalarını burada rahatlıkla saklayabilir. Anahtarını kaybetmediği sürece açılımları oldukça basittir. Ayrıca kendinden kulplu yapıları ile fazladan üzerinde materyal bulundurmamaktadır. Tüm kesonlarda yüksek kalite elektrostatik boya kullanılmıştır, isteğe göre farklı renklerde de boyanabilir. Çekmeceler raylı sistem olup rahatlıkla açılıp kapanmayı sağlamaktadır.

Kapasitesi de oldukça fazladır, bir çekmeceye göre oldukça yük taşıyabilir. Kesonların bazıları kendinden kalemliklidir. Yani en üst kısmında ufak bir çekmecede kalem koyma bölmesi bulunmaktadır. Bu özellikle düzenli çalışmayı sevenlerin çok hoşuna gidecektir, çünkü her şeyin tek bir yerde toplanması sağlanmaktadır. Ürünler darbe ve çizilmeye karşıda dayanıklıdır, kullanılan boya uzun yıllar geçse dahi kalkmayacaktır.

 

Metal Keson Fiyatları

 

Metal keson fiyatları ebatlara göre değişiklik göstermektedir. Çünkü dolaplar gibi fazla tefarruata sahip değildir. Çekmece sayısı değişiklik gösterir, ekstradan kalemlik olursa fiyat değişebilir. Ebat ve boya farklılıkları burada etkendir. En doğru fiyatlandırma bilgisi için anlaştığınız firma ile iletişime geçmeniz gerekir. Çalışanlarınız için daha güvenilir bir çekmece sistemi arıyorsanız metal kesonlar en güvenilir hizmeti verecektir. En iyi ürünleri satın almak ve bunların yüksek kalitede olmasını sağlamak için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp