Dekorasyon denildiğinde akla ilk gelen kelimelerden bir tanesi süstür. Halk arasında dekorasyon kelimesi yerine bile kullanılabilecek kadar yaygın bir anlama sahip olan süs kelimesi son yıllarda hem hammadde olarak hem de tasarım olarak geçmişe oranla çok değişmiştir.lazer-kesim-duvar-susu-ponis-pano-detay-1.jpeg

Dekorasyon denildiğinde akla süs geldiği gibi süs denildiğinde de akla ilk gelen fade “duvar süsü” ifadesidir. İnsanlık belli yazının icadından beri her zaman duvarları süsleyecek, onların daha güzel görünmesini sağlayacak bir şeyler mutlaka bulmuştur. Bu durum ilk çağlarda bile insanların duvarlara hayvan figürleri çizmesinden bile anlaşılmaktadır. Eski çağlardan beri  duvarlara asılan süsler zaman içinde her zaman farklılıklar göstermiştir. Çağın olanaklarına göre duvarlara asılacak bir şeyler mutlaka bulmuştur insanoğlu.

30-40 yıl öncesine kadar da insanlar duvarlara ellerinde özel bezlere oya gibi işledikleri ve genellikle çiçek ve manzaraların olduğu tablolar asarlardı. Teknolojinin inanılmaz değişimi ve mükemmel imkanları her alanda olduğu gibi duvar süsü alanında da büyük yeniliklere yol açmıştır. Gelinen son noktada ise lazer kesim makineleri ile ahşap ve metal duvar süsleri üretilmektedir. Eski dönemlere oranla çok daha kısa sürede çok daha istenilen bir figürü duvarınızda görmek için öyle haftalarca günlerce beklemenize gerek yok. Lazer kesim makineleri istediğiniz desen yada figürü sadece birkaç dakika içinde keserek size duvar süsü olarak sunuyor.

Lazer kesim duvar süsleri üreticilerin ellerindeki hazır tasarımlar birkaç milimetre kalınlığındaki levhalara uygulanarak üretilir. Bunun yanı sıra müşterinin kendi hazırladığı tasarım yada varolan tasarım üzerinde değişiklikler uygulanarak farkı tasarımlı duvar süsleri üretilebilir. Tamamen kullanıcının hayal gücüne göre hareket eden lazer kesim teknolojisi bugün birçok alanda kullanılmaktadır.

Lazer kesim duvar süsleri farklı boyutlarda ve tasarımlarda üretilerek yapı marketlerde ve süper marketlerde satılabilir. Bu hazır lazer kesim duvar süslerinin yanı sıra kendi isteğinize göre de bir tasarımı lazer kesim makinelerinde kestirebilirsiniz.

Lazer Kesim Duvar Süsü İkitellilazer-kesim-duvar-susu-ikitelli.jpeg

İkitelli, birçok üretim alanında olduğu gibi lazer kesim duvar süsü alanında da en büyük ve en güvenilir firmaların bulunduğu bir bölgedir. Türkiye’nin en büyük sanayi alanlarından bir tanesi olan İkitelli’de lazer kesim duvar süsü üreten bir firma bulmak sizin artık çok kolay. Çünkü bu alanda kendini ispatlamış firmalardan bir tanesi olan Ponis Metal, hem kendi bünyesindeki binlerce tasarımlardan üretim yaparken hem de müşterilerinin isteği doğrultusunda özel tasarımlı ürünler ortaya çıkarmaktadır. 

Unutulmamalıdır ki İkitelli sanayii bölgesi birçok toptancının ürününü tedarik ettiği sanayii bölgesidir. Birçok üretici, bu bölgede ürettiği ürünü hem perakende hem de toptan olarak satmaktadır. Lazer kesim duvarları da hem toptan hem de perakende olarak satışa uygun dekorasyon ürünlerinden bir tanesidir.

Ponis Metal olarak faaliyet gösterdiğimiz İkitelli bölgesine gelerek istediğiniz tasarıma sahip duvar süsünü alabilir ya da özel sipariş geçebilirsiniz. Ponis Metal olarak yılların verdiği birikim ve tecrübe ile en gelişmiş lazer kesim makinelerimiz ile her türlü özel tasarımlı panoları rahatlıkla üretebiliriz.

Özel tasarımlı lazer kesim duvar süslere sahip olmak stokta duran diğer ürünlere sahip olmaktan biraz daha fazla zaman alabilir. Üretilmiş olarak raflarda bekleyen lazer kesim duvar süslerine yapı marketlerden ya da  süpermarketlerden ulaşabilirsiniz. Ancak duvar süsü alışverişinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız ilk iletişime geçeceğiniz yer çağrı merkezimiz olabilir. Çağrı merkezindeki personellerimiz size lazer kesim modellerimizden örnekler sunarak  aklınızdaki tüm sorunları cevaplayabilir. Aklınızdaki her türlü soru ve tereddüt gitmişse siparişinizi yine çağrı merkezimiz üzerinden oluşturabilirsiniz. 

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp