Ürün Açıklaması

Harici tip şapkalı panolar genel olarak dış mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmaktadır. Gövde ve kapı kısımlarında kullanılan kılavuz cıvatalar kabine topraklama sürekliliği sağlamaktadır. Pano kaynaklı veya modüler olarak üretilebilen harici tip şapkalı panolar farklı tasarımlarıyla geniş kullanım alanlarına hitap etmektedir.

Menteşeli ve üç noktadan kilitlenebilen kilit mekanizmalı ön kapıya sahip olan harici tip şapkalı panolar kapı mukavemeti yüksek ürünler arasındadır. Sökülebilir vidalı arka ve yan kapaklara sahip olan harici tip şapkalı panolar kolay bir şekilde farklı alanlara monte edilebilmektedir.

Çevresel faktörlere karşı da dayanıklı olabilecek şekilde tasarlanan harici tip şapkalı panolar, endüstriyel alanlardaki kullanımlara da uygundur. Çizilmelere, darbelere ve mekan faktörlerine karşı dayanıklılık sağlayabileceğiniz ürünleri uzun yıllar boyunca ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanabilirsiniz.

Harici Tip Şapkalı Pano Fiyatları

 

Panolar elektrostatik yüzey korumasına sahip olan boyalar ile güçlendirilmektedir. Ser Rezistans olarak sizlere özel şekilde sunduğumuz harici tip harici tip şapkalı pano fiyatları arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek seçenekler yer almaktadır. Fiyatlandırmalar ürünlerin teknik özellikleri, üretiminde yer alan malzemeleri ve boyutlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Kolay monte edilebilir olan ürünlerin montajı ile ilgili tecrübesiz olduğunuzu düşnüüyorsanız ekibimizden destek alabilirsiniz. Dilerseniz ürün fiyatları ve teknik özellikleriyle ilgili de ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp