• İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İpkas Sanayi Sitesi 9/B Blok No:60 İkitelli, İstanbul, Turkey
logo

Endüstriyel Çalışma Tezgahları Modelleri

Çalışma tezgahı modelleri, kullanımlarına bağlı olarak çeşitlenmektedir. Bu tezgahların sade ve görece küçük modelleri olduğu gibi arabalı ve çekmeceli modelleri de vardır. Bunun yanı sıra endüstriyel çalışma tezgahlarının ölçüleri de önemli farklılıklardan biridir.

Model çeşitliliği açısından en küçük ölçülere sahip ve sade seçenek çalışma tezgahı olarak geçer. Çalışma tezgahı DKP ve HRP sac malzemelerden üretilir. Bunun yanı sıra 2 mm galvaniz sac tablası ve standart 18 mm sunta kullanılmıştır. Led aydınlatma sayesinde rahatlıkla çalışabileceğiniz bir ortam oluşturur. Bunun yanı sıra 1 adet de çekmecesi vardır. Çalışma alanlarında yaygın olan bu tezgah ağır hizmet ortamlarında sorunsuzca kullanılabilmektedir. Sağlam ve dayanıklı metal iskeleti sayesinde uzun bir ömrü vardır. Bütün hareketli ve elektrik aksamları ise nemli ve tozlu ortamlarda kullanılabilir.

Bozuk zeminler için endüstriyel çalışma tezgahlarının ayak bölümlerinde rotil ayar vidaları bulunur. Bunun yanı sıra yüksek derecede boya dayanıklılığına sahiptir. Darbe ve çizilmelere karşı da bu ürünler son derece dayanıklıdır.

Bir diğer endüstriyel çalışma masası tezgahı modeli ise takım arabalı seçeneklerdir. Takım arabaları seçeneklerde, 1 ya da 2 araba bulunabilir. Bu modellerde tezgah ölçüleri çok farklı olabilir. Tezgah ölçülerini belirleyen temel etken, ihtiyaçlarınızdır. Takım arabalı modellerin en büyük avantajı, tekerlekleri bulunan arabaların masayla bütünleşik bir çalışma imkânı sunmasıdır. Bu arabalar sayesinde takımlarınızı mobil olarak dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Takım arabaları 5 çekmecelidir. Bu sayede takım eşyalarınızın büyük bölümünü rahatlıkla taşıyabilir. Aynı zamanda çalışma tezgahında bulunan bütün özellikler takım arabalı modeller için de geçerlidir. Oldukça dayanıklı olan bu takım arabalarını, özellikle fabrika gibi üretim tesislerinde ve büyük alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu arabalar büyük bir pratiklik kazandıracaktır.

Çekmeceli endüstriyel çalışma tezgahları ise eşyalarınızı organize etmek konusunda son derece başarılıdır. Dolaplı çalışma tezgahları eşyalarınızı kapalı bir bölümde saklama olanağı sunmaktadır. Çekmeceli tezgahlar ise çok daha fazla kapalı alan sunar. Bu sayede her bir çalışma aletinizi farklı çekmecelerde düzenleyebilirsiniz. Paslanmaz sac malzemelerden yapılan bu tezgahlar, birçok ortamda uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Kilit sistemi ve benzeri avantajlara sahip olan çekmeceli endüstriyel çalışma tezgahlarının farklı ölçüleri ve çekmece sayıları vardır. Bir tezgahta 4, 6 ya da 10 adet çekmece bulunabilir. Çekmece sayısı düzenleme açısından da birçok avantaj sunacaktır.

Endüstriyel Çalışma Tezgahlarının Özellikleri Nelerdir?

Endüstriyel çalışma tezgahlarında birçok farklı işlemi yapabilirsiniz. Bu tezgahların özellikleri ise modellerine göre farklılık göstermektedir. Tezgah üstleri genellikle MDF tablalardan oluşmaktadır. Buna karşın bu durum tezgahın kullanılacağı alana göre değişiklik gösterebilir. Çalışma tezgahları mengene, lamba ve elektrik panosu gibi farklı malzemeleri bünyesinde bulundurmaktadır. Bu tezgahların ayak kısımları bulundukları zemini çizmemektedir. Bunun sebebi ayaklarında kauçuk lastiklerin kullanılmasıdır. Bu sayede hem masanın kayması gibi olası kazaların önüne geçilmiş hem de zeminin zarar görmesi engellenmiştir.

Tüm aletlerinizi ve çalışma takımlarınızı aynı anda tek bir yerde muhafaza edebileceğiniz bir ortam yaratan endüstriyel çalışma tezgahları, oldukça konforlu kullanım özelliklerine sahiptir. Bu tezgahların pratiklik kazandıran özellikleri sayesinde işlerinizi çok daha hızlı biçimde yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra endüstriyel çalışma tezgahları dolaplı modeller sayesinde, birçok aleti düzenli biçimde saklayabilir ve göz önünden kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda bu tezgahların rafları da ayarlanabilir özelliktedir.

Elektrostatik boyama ile kaplı olan çalışma tezgahlarının yük taşıma kapasiteleri değişiklik gösterebilmektedir. Bununla birlikte yaklaşık olarak 80 kg bir kapasiteden söz etmek mümkündür. Bu kapasite seçeceğiniz modele göre değişiklik gösterebilir. Buna karşın kullanım kılavuzunda yer alan kapasitenin üzerinde ağırlık yerleştirmemeniz gerekir. Endüstriyel çalışma tezgahlarının bir diğer özelliği ise ayaklarının zemine göre ayarlanabilmesidir. Bazı tezgah modellerinde çekmece sistemleri de bulunmaktadır. Çalışma tezgahlarının yapımında genel olarak sac kaplamalar kullanılır. Sac kaplamalar oldukça uzun ömürlü ve dayanıklı bir malzemedir. Bu sayede iş ortamında birçok uygulamayı rahatlıkla yapmanızı sağlar. Bunun yanı sıra çekmeceli modeller kilit sistemi barındırmaktadır. Bu sistem sayesinde malzemelerinizi çok daha güvenli biçimde muhafaza edebilirsiniz.

Endüstriyel çalışma tezgah modellerimizde en kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Sayfamızda yer alan ürünler için online satış seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Endüstriyel Çalışma Tezgahları

Endüstriyel çalışma tezgahları endüstriyel kullanım alanlarına uygun olarak tasarlanan ürünler arasında yer almaktadır. Bu tür tezgahlar sayesinde çalışma alanlarınızı daha verimli ve güvenilir hale gelebilmesini sağlayabilrsiniz. Alet ve edevatların daha derli toplu bir şekilde muhafaza edilebilmesini sağlayan endüstriyel çalışma tezgahları aynı zamanda çalışma ortamlarınızı da görsel açıdan zengin bir hale getirebilmektedir.

Sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek biçimde tasarlanan çalışma tezgahları sağlam ve dayanıklı metal iskelet üzerine sabitlenen özel aksamlara sahiptir. Tüm elektrik ve hareketli aksamları tozlu ve nemli ortalarda kullanıma uygundur.

Endüstriyel Çalışma Tezgahı Fiyatları

Çekmece ve kapak kilitlenebilir özelliklere sahiptir. Çekmecelerin kendiliğinden açılabilmesini önleyen basmalı mandal sistemi de işlevsel özelliklerinden birisiir. Bozuk zeminler için ayaklarda rotil ayar vidaları da bulunmaktadır. Pano kancaları ve aksesuarlarında ise geniş seçenekler yer almaktadır.

Kullanıma uygun olarak geniş tabla çeşitleri opsiyonel olarak sizlere sunulmaktadır. 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanarak sizlere sunulan endüstriyel çalışma tezgahları darbe ve çizilmelere karşı da dayanıklıdır. Çevresel faktörlere dayanıklı olan endüstriyel çalışma tezgahlarıyla uzun yıllar boyunca çalışmalarınıza hız kesmeden devam edebilirsiniz.

Ponis Pano olarak sizlere sunduğumuz endüstriyel çalışma tezgahları fiyatları arasında her kişinin bütçesine uygun olabilecek seçenekler bulunmaktadır. Seçenekler arasında yer alan özel fiyatlandırmalar ürünlerin modeline ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
Bize Ulaşın