Ürün Açıklaması

Duvar tipi sıva üstü panolar iki ayrı grupta incelenmektedir. Sıva üstü ve sıva altı olarak farklı şekillerde üretilen iki grup pano çeşidi, tercih edilecekleri kullanım alanlarına göre özel olarak tasarlanmaktadır. Ev tipi olan binalarda girişte bulunabilecekleri gibi üretim alanlarında, alışveriş merkezlerinde veya fabrikalarda da kullanılabilmektedir.

Duvar tipi sıva üstü panolarda yer alan kapaklar tercihinize göre içerisinde sayaçların yer aldığı kısma denk gelecek şekilde ufak camlı bölmelerden oluşabileceği gibi güvenlik sebebi ile kapalı bir şekilde de üretilebilmektedir. Kullanım alanlarında yer alan abone sayısına göre de sayaç bulunacağı için bu tip panolarda standart bir ölçü söz konusu değildir.

Duvar Tipi Sıva Üstü Panolar Güvenilir mi?

Ölçüler tamamen kişisel ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre belirlenebilmektedir. Her biri dünya kalite standartlarında tasarlanan duvar tipi sıva üstü panolar aynı zamanda çevresel faktörlere karşı da dayanıklıdır. Mekanlardan kaynaklanabilecek sorunlara karşı etkili bir koruma elde edebileceğiniz duvar tipi sıva üstü panolar dış mekanlardaki kullanıma uygundur.

1.sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanarak sizlere sunulan duvar tipi sıva üstü pano modelleri arasında farklı mekanlarda kullanabileceğiniz modeller bulunmaktadır. Geniş kullanım alanlarıyla dikkat çeken duvar tipi sıva üstü pano modelleri ile ilgili teknik detaylı bilgi almak isterseniz ya da ürünlerin fiyatlarıyla ilgili bilgi almak isterseniz ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp