Ürün Açıklaması

Duvar tipi sıva altı panolar, en fazla tercih edilen elektrik panoları arasında yer almaktadır. İki ayrı türde sıva üstü ve altı olarak üretilen elektrik panolarının ilgi gören sıva altı modellerinden olan duvar tipi sıva altı panolar tercih edilecekleri kullanım alanlarına göre farklı şekillerde üretilmektedir. Ev gibi binalarda girişlerde bulunabilecek olan bu ürünler aynı zamanda üretim alanlarında ve alışveriş merkezlerinde de kullanılmaktadır.

Fabrika gibi pek çok farklı alan için de uygun olan duvar tipi sıva altı panoları geniş kullanım alanlarıyla dikkat çekmektedir. Duvar tipi sıva altı panolarında bulunan kapaklar tercihlere göre içerisinde sayaçların yer alacakları kısma denk gelebilecek biçimde de seçilebilmektedir. Küçük camlı bölmelerden oluşabilecek olan bu kısımlar güvenlik sebeplerinden dolayı kapalı olarak da üretilebilmektedir.

Kullanım alanlarında bulunan abone sayısına göre sayaç bulunduracabilecek olan bu tip panoalrda standart boyutlardan söz edebilmek mümkün değildir. Boyutlar tamamen kullanım alanlarına, kişisel ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize bağlı olarak özel bir şekilde geliştirilmektedir. Ponis Pano olarak sizlere özel bir şekilde sunduğumuz duvar tipi sıva altı pano modelleri uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz pano modelleri arasında yer almaktadır.

Duvar tipi sıva altı pano modelleriyle ilgili teknik detaylı bilgi almak isterseniz ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ürün fiyatları ve teknik detaylar ile ilgili destek alabileceğiniz ekibimiz aynı zamanda ürün tercihlerinizde de yaşadığınız sorunlarla ilgili sizlere destek sunacaktır.

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp