Ürün Açıklaması
Ürün Kodu Ölçüler Tip Uzunluk Ambalaj Adeti
PDR1001 35×7.5mm DÜZ 1mt 20
PDR1002 35×7.5mm DÜZ 2mt 20
PDR2001 35×7.5mm DELİKLİ 1mt 20
PDR2002 35×7.5mm DELİKLİ 2mt 20
PDR3001 35x15mm DÜZ 1mt 10
PDR3002 35x15mm DÜZ 2mt 10
PDR4001 35x15mm DELİKLİ 1mt 10
PDR4002 35x15mm DELİKLİ 2mt 10

Din rayları panolarda montajlama işlemi yapılırken kullanılan demir bir çubuktur. Özellikle sigorta montajı yapılırken tercih edilen ürün içerisindeki küçük delikler sayesinde işlevini yerine getirmektedir. Küçükten büyüğe doğru birkaç modeli bulunan bu demir plakanın kullanımı basittir. Günümüzde bu sistemlerin standart belirli ölçüleri vardır. 

İlk olarak Almanya üzerinde kullanılmaya başlanan parça birçok sorunu çözmektedir. Son derece basit olmasının yanında kullanılmaması sistemin zarara uğramasına sebep olmaktadır. DIN rayları çeşitleri uzunlukları ile değişiklik gösterir. Bunun dışında basit yapılı olması sebebiyle görünüm olarak farklı durumlar ortaya çıkarabilmektedir. 

 

DIN Rayları Ne Demektir?

 

Sigortanın hemen arkasına monte edilecek parça sabitlemeye fayda sağlar. Bunun yanında sigortanın pano üzerinde dengede kalmasını ve açıp kapatırken hareket etmemesini destekler. DIN rayları modelleri çok farklılık göstermez. Bunun en temel sebebi ise işlevlerinin tek seferlik olmasındandır. Günümüzde elektrik ve endüstri alanlarında montajlama ve sabitleme yapılırken kullanılır. Montaj rayı olarak da bilinen ürün sabitleme sonrası hareket etmeyi engellemektedir. 

Bu sayede herhangi bir düşme veya kırılma durumu oluşmaz. Kullanılmaması çeşitli olumsuzluklar ortaya çıkarmaktadır. Bu sebeple bünyemizde bulunan modellerinden ürünü satın alabilirsiniz. DIN rayları oldukça önemli ürünler olup birçok panoda kullanılmaktadır. 

 

DIN Rayları Nasıl kullanılır?

 

Sigorta ve panoların sabitlenmesi sırasında kullanılan ürün basit yapısı ile dikkat çekmektedir. Dayanıklı olması kullanım sırasında zarar görmemesinin sağlamaktadır. DIN rayları fiyatları belirli bir seviyede ilerlemekte olup oldukça ideal koşullar oluşturmaktadır. Günümüzde birçok elektrik devresinde kullanılan ürünün sabitlenmesi iyi yapılmalıdır. Yapısı sayesinde panellerin içerisine kolayca yerleştirilebilir. 

Çektikleri sayesinde sigortaya sabitlenip sistem içerisinde yer alması sağlanacaktır. Metal yapısı pano içerisinde herhangi bir sorun oluşmadan uzun seneler durmasını sağlar. Bu yönde yapılacak her bir işlemde kullanılan bu rayları, sabitlemeyi kolaylaştıracaktır. Bu durum panonun ilerleyen dönemlerde düşmesini engellemekte ve elektrik sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Panoyu güvenilir şekilde firmamızdan temin edebilir ve satın alabilirsiniz. Bu sayede kaliteli ürünlere sahip olacak ve sorunsuz satın alım yapabileceksiniz. 

Bizim ile iletişime geçin
Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve sizin için ideal çözümü tasarlayalım.
İletişim
Whatsapp